Wpis z mikrobloga

Czy przypominacie sobie sytuację, gdy gra AAA po tygodniu od premiery została przeceniona o ponad 100 zł. Bethesda rozpaczliwie próbuje ratować zyski z gry, która sprzedaje się tragicznie, a przy tym pluje w twarz najwierniejszym fanom serii, którzy - mimo fatalnych wrażeń z bety - nie wycofali pre-ordera lub kupili grę w pierwszym tygodniu od premiery.

Ja sam jestem wielkim fanem serii Fallout, zastanawiałem się nad pre-orderem, ale w końcu odpuściłem, a im bliżej premiery, tym bardziej byłem pewien, że nie zainwestuję w ten tytuł swojego czasu i pieniędzy. Fallouta 76 nie kupiłem i nie kupię.

Wiedziałem, że Bethesda ma graczy w dupie. Ale to co zrobili teraz, jest tak perfidne, że aż imponujące. Kupiłeś grę tydzień temu za 249 zł? NO TO MASZ PROBLEM xD Podejrzewam, że do świąt cena spadnie w okolice 99 złotych, jak nie lepiej.

#bethesdasucks #fallout76 #fallout
Mayki44 - Czy przypominacie sobie sytuację, gdy gra AAA po tygodniu od premiery zosta...

źródło: comment_REqamFRjv5kzlxl4XoBgVRXF5Ew8jN7H.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mayki44: Serii Fallout? To znaczy jesteś fanem wszystkich gier z tej serii? Moim zdaniem obecnie sformułowanie ,,fan Fallouta'' nie mówi już nic, skoro jeden może lubić rzut izometryczny a drugi grał tylko w czwórkę.
  • Odpowiedz
@Mayki44: ja lubiłem fallouta, bardzo. Ale już 4 nie dałem rady przejść, po prostu w pewnym momencie przerwałem i nigdy nie wróciłem do gry. Jak dowiedziałem się że nowy będzie jakimś bękartem fallaouta i MMO dałem sobie spokój.
  • Odpowiedz