Wpis z mikrobloga

Disney Plus w Polsce pewny, a Hulu wielce prawdopodobne

Disney Plus pojawi się w Polsce. Możemy się również spodziewać, iż prędzej czy później będziemy mogli zapłacić za Hulu.

Potwierdzenia, iż Disney Plus jest szykowany również w Polsce, można się doszukać na oficjalnej stronie internetowej streamingu. Jest przetłumaczona na nasz język i zaprasza przyszłych użytkowników do subskrybowania newslettera. Czytaj więcej>>

#disney #disneyplus #hulu #seriale #filmy
popkulturysci - Disney Plus w Polsce pewny, a Hulu wielce prawdopodobne

Disney Plu...

źródło: comment_kKwcWC3PF5eGZtZVDadND4lZ2RDI7gB2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
@popkulturysci: A orientujesz się może, czy FOX sprzedaje prawa do swoich produkcji? Oglądałem niegdyś namiętnie Simpsonów, ale jakieś 5 sezonów temu skończyłem i w sumie teraz chętnie bym nadrobił zaległe odcinki, tylko czekam z nadzieją, że pojawi się ta kreskówka w legalnej dystrubucji VOD. Nie chce mi się bawić w torrenty zdecydowanie.
  • Odpowiedz
@LepiejWcaleNizPozno: Chyba jeszcze nie. Te umowy licencyjne miały wygasać w 2019 roku. Np. w US i A w grudniu będzie premiera Avengers: Wojna bez granic. Wydaje mi się, że Piraci wylecieli, bo licencja skończyła się sama z siebie. Jednak prędzej czy później można się spodziewać, że wszystko, co Disneya, zostanie u Disneya.
  • Odpowiedz
@Pete1: Mogę zakładać. Disney nie przejmuje telewizji Fox, na której lecą Simpsonowie, ale przejmuje studio produkcyjne, więc pewnie i prawa do żółtych ludzików. Spodziewam się, że będą na Disney Plus.
  • Odpowiedz