Wpis z mikrobloga

chciałbym zaprosić chętnych do wspólnej gry w Eu4 na nowo formującą się grupę na discordzie. W tym tygodniu zaczynamy 1 sesje, jeśli masz ochotę pograć w dobrej atmosferze bez tryhardowania to zapraszam na PW.
#eu4
  • 16
hej, od piątku wstępnie, mamy na razie 4 osoby, (all dlc) . Na tą chwile organizacja jest w powijakach (ustalanie zasad i zbieranie ludzi) i mam nadzieje ze się to dobrze rozwinie. wiecej na PW
@Darian88: możliwe, że będę chętny jak tylko internet na to pozwoli. Ostrzegam tylko, że póki mocno lamię, bo gram z doskoku i większość moich kampanii kończy się przed 1550 rokiem. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Jotu: rozumiem, net 10 mb chyba już pozwala na spokojną grę, host musi mieć chyba większy jeśli będzie 5+ graczy ale to wyjdzie w praniu, więcej info- PW, myślę że w tej sesji nie będzie chodziło o skill tylko o dobrą zabawę i może trochę rp :) Prawdopodobnie będzie 1 sesja w tygodniu.
@Pieko: u nas, myślę ze będziemy grać na prędkości 2-3 (zależnie od sytuacji Graczy), na razie dogadujemy wszystkie kwestie organizacyjne, zapraszam do grupy po więcej info:)
brak doświadczenia w MP nie jest problemem.
Startujemy w tą sobotę (24.11). Pozostałe sesje planujemy grać w ciągu tygodnia prawdopodobnie piątki godziny wieczorne.
Państwa już zajęte to : Aragorn, Burgundia,Austria, Mediolan, Polska oraz Anglia
Zapraszam serdecznie, jeszcze jest czas:)