Wpis z mikrobloga

Wrzucane wcześniej przez @adam2a - troszkę mnie zaciekawiło, nie powiem.

Czy nie wygląda to wam na scenariusz z rodzaju "przychodzi Nadprokurator Zero do oskarżonego z dilem w teczce"? Najpierw gadka o "nacjonalizacji" "antypolskich" mediów, teraz widoczna jak na dłoni próba oczerniania TVN sugestiami o sfinansowaniu przez nich słynnej na cały świat imprezy urodzinowej.

Ciekawa sprawa. Że była to wrzuta "kryzysowa", mająca odwrócić uwagę naroduchów od cyrku z Marszem (Duda i wysoko postawieni PiSowcy idą, ale jednak nie idą, może pójdą, ale chyba jednak nie pójdą, ale mooooże, chyba że nie) - to było jasne od początku, teraz tak się zastanawiam czy nie mieli przypadkiem dużo większych planów co do tej afery.

W sumie chciałem olać tę sprawę i dłużej nią głowy nie zaprzątać (inb4 dla rzeczników Partii - dawać dowody że to TVN zorganizował albo w---------ć, z całym szacunkiem), ale chyba trzeba będzie uważnie śledzić postępy "śledztwa" - bo coraz mocniej zaczyna mi to śmierdzieć próbą "agresywnego" przejęcia TVN... lub, przynajmniej, mocnego zaszkodzenia stacji.

#neuropa #polityka #4konserwy
mnik1 - Wrzucane wcześniej przez @adam2a - troszkę mnie zaciekawiło, nie powiem. 

...

źródło: comment_P08tXxT395zZLjQ3iBWjCjw7as22xyno.jpg

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mnik1: najgorsze w tym wszystkim jest to, że grupa zidiocałych konserw jest w wstanie zaufać temu naziolkowi tylko po to, by "d-----ć" tefałenowi...
  • Odpowiedz
@mnik1: 1. rolą mediów jest relacjonowanie i opisywanie faktów, a nie ich kreowanie
2. jeżeli pracownicy TVN się tego dopuścili, żeby stworzyć materiał do wieczornych Faktów, wtedy powinni beknąć raz a konkretnie
3. są na to procedury. KRRiT, sądy...
  • Odpowiedz
@mnik1: Raczej chcą ludziom wbić do głowy, że TVN=kłamstwa. Jak za jakiś czas TVN będzie miał taśmy na rząd, to będzie to przechodziło bez większego echa. Gadzinówki nawet w popularnych radiach już się reklamowały z hasłem, że TVN zrobił ustawkę w lesie. Ludzie nawet nie kupią i nie przeczytają, ale zapamiętają krótkie hasło, że TVN manipuluje.
  • Odpowiedz