Wpis z mikrobloga

Zakochała się w mulacie Polka za granicą. Przy nim czuła się jak w Bagdadzie... xD

Trochę beka, że jak jakiś Polaczek zasypuje komplementami i płaszczy się to jest przegryw, a jak to samo robi egzotyczny książe (fakt, że lepiej wyglądający) to jest romantykiem xD

Ja nie wiem na ki chui #polki wychodzą za mąż za tych śniadych, zamiast się naruchać z nimi ile wlezie i odejść, to muszą angażować całą rodzinę i znajomych, że się zakochała i pomimo wielu przykładów rozstań, często bolesnych, myślą że to najprawdziwsza miłość z bajki xD

#polskiyoutube #logikarozowychpaskow #zwiazki
e.....k - Zakochała się w mulacie Polka za granicą. Przy nim czuła się jak w Bagdadzi...
  • 11
@ebismolarek Mam wrażenie, że to trochę działa w dwie strony. Wiele razy słyszałem, że każda inna dziewczyna lepsza od p0lki, więc skąd wiemy, czy p0lacy też nie są na dłuższą metę przychlastami w porównaniu do obcokrajowców (Nie mówię tu o przygodach typu Erasmus)? Czuć taki powiew świeżości i adrenaliny, bo tworzysz coś z osobą, która pochodzi z innego "świata".
@Awake: ale ja tu mówię o czymś innym. Ten tekst, o którym piszesz to trolling. Ja mówie o traktowaniu tego samego w różny sposób. Tekst "ale jesteś piękna, nigdy nie widziałem takiej dziewczyny" wypowiedziane przez polaczka-przeciętniaczka jest uważane za przegryw i natręctwo, a jak exotic to powie to wielki romantyk. Ja rozumiem, że się bardziej podoba ten drugi, ale nazywajmy to chucią, chcicą ze względu na wygląd.
Goście też często lecą
@ebismolarek: Jak każda hipokryzja - po to, żeby ukryć/zamaskować, że robi się coś nieakceptowalnego. Takiej karynie głupio się przyznać rodzinie i znajomym, że jest puszczalską szmatą żądną egzotycznych przygód, więc konfabuluje aspekt romantyczny. Rodzina to łyka, a znajomi udają, że łykają i wszystko gra. Przynajmniej na pierwszy rzut oka. Przez jakiś czas.
@ebismolarek No tak jest, ale nie w każdym przypadku. Gdyby dogmaty społeczne były inne i to zagraniczne dziewczyny pisałyby do Polaków to też każdy by łapał okazję. Taka mentalność naszego polskiego społeczeństwa.
@Awake: Z tą mentalnością to trochę masz rację - za komuny wszystko, co pochodziło zza Żelaznej Kurtyny wydawało się lepsze. Towary, filmy, benizy - łotewer. To do dzisiaj u nas pokutuje.