Wpis z mikrobloga

Czy ktoś pracował na magazynach Post NL? Jak warunki? Wyjeżdżam przez biuro tempo-team, raz już byłem przez tą firmę i pracowałem w Samsungu, nie powiem było przyzwoicie. Proszę o jakieś informację na temat warunków pracy w Post NL, jak wrażenia?
#holandia
  • 8
  • Odpowiedz
@KarLak: W jakim mieście będziesz pracował? Z mojego doświadczenia gra nie warta świeczki. Praca do najlżejszych nie należy, a zarobki dupy nie urywają. Do tego zapewne będziesz pracował na jedną zmianę, czyli mniej więcej 17 - 3 (a jak już dostaniesz poranki to nie masz żadnych dodatków, chyba że coś się zmieniło od zeszłego roku).
  • Odpowiedz
Jeszcze nie wiadomo. Mi to pasuje praca w tych godzinach bo właśnie dodatki i taki tryb życia równiez pasuje. 300 euro jak będzie na rękę to było by spoko. Wiadomo praca przez agencję kokosów wielkich nie będzie. Ale te 300 euro tygodniowo, by cieszyło :) ile zarabiałeś średnio na tydzień? Co według Ciebie oznacza że praca do najlżejszych nie należy? Rozumiem że skoro 10h dniówka to 4 dni pracy w tygodniu.
Kiedyś
  • Odpowiedz
@KarLak: Miałem na myśli, że będziesz pracował w tych godzinach. Z tego co pamiętam to po 300 euro wpadało, ale chyba 400 euro nigdy nie przekroczyłem. Na poczcie masz np sortowanie i stoisz przy kilku liniach, z których lecą paczki i masz je wkładać po kodach pocztowych do kontenerów. Jak dla mnie pier*olca można dostać. Do tego zagrywki szefostwa. Ziomek poszedł do lidera powiedzieć, że coś jest chyba nie tak, że
  • Odpowiedz
@JanekSkarpeta: Nie no jasne mireczku, trzeba łapać to co najlepsze i się nie dać, masz całkowitą rację. Generalnie, dziękuje za odpowiedź i rady. Mam uprawnienia na wózki typu EPT, problem jest tylko taki że tą zasraną kartę na której jest to napisane gdzieś zapodziałem xD. Podobno dublikat takiej karty bez problemu można dostać, pożyjemy zobaczymy, jeszcze jej poszukam. Z tym koleżką to niezła historia, ja mam zamiar pracować normalnie i szukać
  • Odpowiedz
@KarLak: W Holandii generalnie pracodawcy delegują ogarnianie rekrutacji agencjom, to jest dla nich po prostu wygodniejsze i tańsze - szukanie czegokolwiek bezpośrednio to strata czasu. Jak zaczniesz, sprawdzisz się to możesz się zaczepić na stałe. No ale to jak będzie jasne, że obie strony widzą tu coś długoterminowego.

O pracę od razu uderzaj do lokalnych agencji. Gdziekolwiek wylądujesz masz ich pełno.

Pozdro z okolic Nijmegen : F
  • Odpowiedz
@ChrzanMorelowy: Dordrecht mieszkanie, praca w Walwijk. No ja raczej jestem osobą która lubi dobrze pracować, w sumie nie rozumiem pracy na #!$%@?. Są takie momenty w życiu że trzeba być małym trybikiem wielkiej maszyny, lepiej chyba być pewnym i wydajnym trybikiem niż takim co może zaraz pordzewieć albo taki co zacznie się buntować. Zobaczymy jak będzie, prawko bym chciał zrobić w NL (bo pewnie w Polsce może być ciężko a raczej
  • Odpowiedz
Rijsstraatwego - ten taki Dziubas o koło rzeki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aby martwi fakt że nie widzę przystanków i do miasta kilka km. Mam nieodparte wrażenie że to będzie dobry wyjazd.
  • Odpowiedz