Wpis z mikrobloga

hej. Powiedzcie mi drogie mirki czy też macie problem z brakiem owłosienia na twarzy?
2 miesiące temu skończyłem 25 lat, a mój zarost wygląda jak u 16latka... Mam kilka małych włosów pod nosem i troszkę więcej na brodzie, ale to wszystko. W innych miejscach wszystko rośnie prawidłowo więc nie wiem z czego to wynika. Są może jakieś specyfiki na porost brody? #stulejacontent #przegryw
  • 16
  • Odpowiedz
@Shepard93: To się ciesz. Ja też miałem z tym problem, a teraz papier ścierny. Jeszcze do tego jasne włosy, więc nie ma co się ośmieszać i trzymać długie. No i trzeba golić co kilka dni, a darmowe to nie jest. Cholerne ostrza, które po jednym razie do kosza, a nawet elektryczne też szybko się tępią. Ostrze OneBlade powinno wytrzymać 4 miesiące, a po dwóch już w kosz, bo nie wyrabia.
  • Odpowiedz
@Shepard93: Nie wiem. U mnie to tak samo z siebie, ale było to do przewidzenia po ojcu. Ale z drugiej strony może potrzeba jakiegoś bodźca w postaci np. stresu, dużej ilości pracy, bo to był wtedy taki okres w moim życiu.
  • Odpowiedz
@Shepard93: Mojemu ziomkowi pomógł minoxidil. Taki preparat na porost włosów, obczaj sobie na yt. A co do zarostu to mam 27 i też słabo mi rośnie do tego mam prześwity, nie wydaje mi się żeby można było coś z tym więcej zrobić. Do tego mam jasny zarost więc zapuszczanie go wygląda głupio.
  • Odpowiedz