Wpis z mikrobloga

To zdjęcie jest jednym z bardzo wielu podobnych, które miałam okazję zrobić w Łodzi. Schemat jest z grubsza taki:
1. bierzemy starą, zapuszczoną kamienicę, która kiedyś była piękną architekturą
2. robimy na parterze lokal użytkowy
3. część fasady przynależnej do rzeczonego lokalu malujemy oczojebnym kolorem (pomarańczowy, zielony, żółty)
4. profit?

Zachęcam do obserwowania mojego tagu #miastomeneli.

#lodz #fotografia #mojezdjecie #architektura

Jestem strasznym gamoniem i wczoraj wrzuciłam nieotagowany wpis. Mam nadzieję, że nie pogniewacie się, że dzisiaj umieszczam to samo drugi raz, ale już tak jak trzeba.
punkgrrl - To zdjęcie jest jednym z bardzo wielu podobnych, które miałam okazję zrobi...

źródło: comment_8BFiTLzlewL4kAewSNITuS97rMnMFKnG.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@justkilling: Ja personalnie też nikogo nie winię, ale wyobraź sobie, że może wyć i ładnie, i funkcjonalnie.


@punkgrrl: tak, ale tu się wtedy nie da zrobić tanio ;)

a co do lekcji sztuki/plastyki/nazywajtojakchcesz - najbardziej zmarnowany czas w szkole. Najpierw wypadałoby ogarnąć że z tych 255 godzin jakieś 200 jest marnowanych, zanim zacznie się cokolwiek dokładać.
  • Odpowiedz
@justkilling: Myślę, że nawet wyszorowanie elewacji zamiast pokrywania jej kolejną warstwą olejnej by wystarczyło. Co do lekcji, to nie ma się co dziwić, że są marnowane, skoro nauczyciele są również niekompetentni w tej materii. Jasne, dołożenie większej ilości godzin nie jest lekiem, fragment książki ma raczej uświadamiać naszą kiepską sytuację.
  • Odpowiedz
@blawatek: @punkgrrl: a jak kiedyś na wykopie zwróciłem uwagę na estetykę polskich bloków i kamienic, na to że każdy montuje okna w innym kolorze, maluje elewację na balkonie koniecznie w kolorze innym niż sąsiad, montuje anteny satelitarne na elewacjach zabytkowych kamienic, to myślałem, że mnie zjedzą. Banda idiotów zaraz drze ryja o wolności. W tym kraju większość ludzi nie ma pojęcia o estetyce. I słusznie kolega zauważył, że
  • Odpowiedz