Wpis z mikrobloga

#perfumy

Swiss Arabian Shaghaf Oud Abyad
Wg informacji dostępnych w internecie jest to w ok 85 % klon Amouage Interlude Man, być może nie co słodszy, ale nie mogę tego ocenić, gdyż "Amłaża" nie było dane mi poznać. Co do samego zaś Abyad'a, trwałość bardzo dobra, wyczuwam go na sobie 14h+, projekcja przez początkowe 4-5 godzin ogromna. Sam zapach trudno mi obiektywnie ocenić, gdyż od samego początku, przy teście globalnym był zbyt męczący dla mnie, nie wiem jak dla otoczenia, pewnie też, ale nikt nic nie mówił. Zapach ten sprawił, że powróciły wspomnienia koszmaru z przed ponad ćwierć wieku. Wspomnienia paskudnej maści w niebieskim pudełku, smarowała mnie nią mama, gdy byłem chory. Nie pamiętam co to była za maść i jakie było jej działanie, w każdym razie tak śmierdziała, że została skazana na wygnanie za szafę, żebym tylko nie musiał już czuć jej zapachu. Kolejnego podejścia do tego zapachu chyba nie będzie, tamte wydarzenia były zbyt traumatyczne, aby jeszcze raz, tym razem świadomie do nich powrócić. Na papierku czy na ubraniach jest całkiem przyjemnie, natomiast na skórze… nigdy więcej.
https://www.parfumo.net/Perfumes/Swiss_Arabian/Shaghaf_Oud_Abyad

Cena w iperfumy w ciągu kilku dni wzrosła o ok 25zł, teraz jest na poziomie ok 100zł.
Pffl - #perfumy

Swiss Arabian Shaghaf Oud Abyad
Wg informacji dostępnych w intern...

źródło: comment_S4gJ5jW9aUW4FxTQgKV6NZm2KKntSLPL.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@dr_love: moge sprzedac prysłem raz, mi zatyka nos, ale jakosciowo jest super, w domu mowia ze mocne perfumy bo pachnie na caly dom, jak ktos lubi tego typu to bedzie zachwycony, kupilem w ciemno a moglem sie spodziewac bo jak mama zapali kadzidla to tez mnie dusza, btw teraz go fajnie czuje troche sie uspokoil ale nie moj klimat ale jakosciowo wart 2-3 razy wiecej.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Minishcap chyba ta albo jakieś wcześniejsze wersje.
Nie wiem czy to było oregano, zapach był tak męczący, że trudno było mi rozróżnić poszczególne składniki.
  • Odpowiedz