Wpis z mikrobloga

Jak od razu pokazać czytelnikowi kto ma rację, a kto się myli.

"Nasi" politycy wypowiadają się mocno, celnie, stanowczo, zdecydowanie, błyskotliwie.

"Ich" politycy wypowiadają się furiacko, bezczelnie, bredzą, zmyślają, absurdalnie się tłumaczą itp. itd.

Po co myśleć? Po tytule już wiadomo co i jak!

#neuropa #polska #tysiacurojenniezaleznychmediow #bekazpisu #polityka
rzep - Jak od razu pokazać czytelnikowi kto ma rację, a kto się myli. 

"Nasi" poli...

źródło: comment_wosQOTk2MyHWVT54tTrkDtktDHMc7FJJ.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
@rzep: słyszałem jego wystąpienie
To jest Zero a nie Ziobro
Znowu było truskolenie o kradzieży pendrive'a czy kiełbasy - super, niech przez 2-3 incydenty cierpi 10k grupa zawodowa
To tak jakbym przez to
https://www.newsweek.pl/polska/polityka/byly-radny-pis-bije-zone-i-zneca-sie-nad-rodzina-pani-karolina-wrzucila-do-sieci/mgwsztp
Stwierdził, że wszyscy politycy są żonobijcami i należy wdrożyć szeroko idącą reformę np obniżającą wszystkim posłom pensje
  • Odpowiedz
@Wolvi666: to nie ma nic wspólnego z dziennikarstwem
co to za problem opłacić pierwszego lepszego stażystę aby redagował tekst zgodnie z linią partii? To są wręcz przedruki tego co chcieliby powiedzieć politycy koszernej zmiany
  • Odpowiedz
@rzep: Jeżeli lubicie czytac tygodniku to"Polityka" jest najlepszy. Te prawicowe przychlasty nie sprzedają razem 1|4 tego co ten lewicowo liberalny tygodnik.
  • Odpowiedz
@rzep: Dzień jak co dzień w niezależnych mediach. Kilka razy na dobę można by takie obrazki tworzyć. A ich czytelnicy oczywiście nie widzą w tym ani nic złego ani dziwnego. A najpewniej po prostu tej prymitywnej agitacji nie dostrzegają. Jednocześnie będą nabijać się z głupoty czytelników Wyborczej. Eh.
  • Odpowiedz
@rzep: Nie to napisałem :) ale już dawno oduczyłem się marnowania czasu na przepychanki wypokowe. Każda dyskusja w takim lub podobnym temacie kończy się tak samo, poszukaj i mi pokaż :) co ma mnie do tego zobligować? Skoro nie pamiętasz tych setek lub być może tysięcy szkalujących artykułów na temat wszystkiego co na prawo od GW to: a) trollujesz jak prawilny lewak b) jesteś ślepy c) czytasz artykułu i oglądasz programy
  • Odpowiedz
@rzep: tu masz swieżynkę w miarę, wpisz może w Google: Gazeta wyborcza i wybierz szukanie grafik, oczojebna morda Morawieckiego/Kaczyńskiego/Szydło z opisem w stylu „idą po nas” „Polska brunatna” „Klamał w wywiadzie”i obok coś o ucisku gejów, faszystach na 11.11 itd. Itd. Nadaje się to na tag #bekazindolencji ja nie jestem wyborcą PiS żeby było to jasne dla ciebie. Chodzi o to kto wprowadzał takie standardy w Polsce.
logistyczne_info - @rzep: tu masz swieżynkę w miarę, wpisz może w Google: Gazeta wybo...

źródło: comment_GbMLJrcN0FLe2Qc7TUccChBdHzdz2RT6.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@logistyczne_info: Ale gdzie tu jest coś wspólnego z tym o czym ja pisze? Ja zwracam uwagę na pejoratywne określenia wypowiedzi polityków opozycji. Oni się nie wypowiadają - oni się "bezczelnie tłumaczą", albo "furiacko atakują".

Proszę, oto przykład z dzisiaj - jak widzimy "nasz" polityk jest "jak zawsze szczery". Schetyna natomiast tylko "próbuje uderzać" (jak wiadomo nieudolnie).
rzep - @logistyczne_info: Ale gdzie tu jest coś wspólnego z tym o czym ja pisze? Ja z...

źródło: comment_LmI36PTMvuoNQajlBAuLGj0gAbK0lfSQ.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz