Wpis z mikrobloga

To normalne, że w obecnej FIFIE gracz na poziomie GOLD 1 / ELITA 3 ledwo daje sobie radę w 3 dywizji ? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W poprzednich FIFACH gładko wielokrotnie wygrywałem 1 ligę więc to trochę boli.

80% przeciwników w 3 DIV ma składy za ponad 5 milionów z Ronaldo i ikonami i grają na wyższym poziomie niż większość graczy w FUT Champions.
Sporo meczy remisuję, bo jak nawet pod koniec mam korzystny wynik to przeciwnik tak bardzo ciśnie ofensywą, że w końcu ta bramka pada...

Jest jeszcze opcja, że w FUT Champions sie bardziej skupiam na grze i mi zależy na randze dlatego lepiej idzie a w DR mam wywalone i gram dla funu i aby nabić punkty do rangi.

#fifa19 #fut #fut19
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Balwanek_i_platki_sniegu: ja w poprzednich fifach potrafiłem wygrać pierwsza ligę a tutaj ciśnie się w 5 div. Ale to chyba przez to ze właśnie nie ma tej mobilizacji ze trzeba zdobyć tyle i tyle pkt aby awansować. Spinanie się ze został jeden mecz i trzeba go wygrać. A tutaj jest tak ze jak przegam to nic się nie stanie. Można wygrać kolejny i wracam do punktu wyjścia
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: To jest podobno spowodowane jest tym, że wielu z topu i eliciarze grają w 3/4 DIV, bo tam za rank1 i 2 mają porównywalne/lepsze nagrody niż za rank1/Div1. I to prawie za same punkty z LW. Dorzucą kilka meczów w tygodniu w DR i bez spiny dobre nagrody.
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu: ja wbijam g1 i gram w 3 dywizji z tym, że w jeden tydzien siedzę 2000+, a np. ostatnie 2 dni -200 punktów i znowu 1800+ i tak caly czas się miotam. Nie potrafię wygrywać i przegrywam z o wiele słabszymi i dostaje po -39 punktów xd
  • Odpowiedz
@Balwanek_i_platki_sniegu ja siedzę w div 2, natomiast w WL mam regularnie G1. Natomiast uważam że ligi w DR są nie miarodajne gdyż tak jak zauważyli wcześniej nagrody są skopane. Np ja w tej div 2 pilnuje aby nie wyjść ponad range 3 w której mam 2 paki za 50k i 1 za 35k. Gdybym jednak wszedł na range 1 to czekają na mnie 2 paki rzadkich zmiksowanych xD i paka za
  • Odpowiedz