Wpis z mikrobloga

Jeżu drooogi... sprzedałem na pierwszej górce po 33, szczęśliwy z 18%. Potem płakałem jak poszło na 50, a teraz się cieszę jak goopi. Bananowa giełda.

Bądź silny co spadło to urośnie.
  • Odpowiedz
@ludzik: farmę to jeszcze jakoś widzę, nie mam już dużego pakietu, bo większość puściłem po 48, ale dokupuję sobie powolutku przy obecnych cenach. Ale z JJB to powodzenia życzę, bo tam żadnych perspektyw nie widzę. Steamspy pokazuje 4k sprzedanych kopii kurska, farma orąbała swojego dzieła ponad 200k kopii, chociaż nie wiem jak, bo samemu udało mi się raz tylko pograć mimo prób co kilka dni.
  • Odpowiedz
@rozregulowany_kaloryfer: @piotre-gie: @SpaceMonkey: @vrdst: Oczywiscie nie wszystko mam utopione w tych dwoch ale te najbardziej daly mi w dupe. Zaczynam odnosic wrazenie ze te wzrosty na GPW ostatnio sa strasznie liche i jak tylko cos podrosnie to tylko #!$%@? bo zaraz sie #!$%@?. Na F51 zarobilem pare miesiecy temu 40% a teraz jestem w takiej dupie ze szkoda gadac. Z jjb to zarobilem przy
  • Odpowiedz
@ludzik: nastroje na rynku są okrutnie dupne i ciężko się temu dziwić - afera KNF i duże spadki spółek technologicznych w USA. Dużo się już na tej giełdzie przeżyło, ale trochę ciężko mi znaleźć jakiś punkt odbicia który mógłby to zmienić. No nic, stalowy pampers na dupsko, kokodżambo i do przodu :)
  • Odpowiedz
@ludzik: ja sobie dokupuję farmę, tu nic się nie zmienilo tylko leszcze, ktorzy brali kredyty na inwestycje panikują :D. To EA - wszystko co dobre jeszcze przed nami :). Moglaby spasc do 5zl nawet - wtedy i ja wezmę kredo :D

A z jjb wiedzialem, ze tak bedzie. Pompowanie kursu pod niszowkę. Dziwny ludzie maja dobor spolek.
  • Odpowiedz
kredyty na inwestycje panikują :D


@intruzzz: Osobiscie nie wyobrazam sobie byc trzymanym kredytem przy inwestycjach w akcje :/ Chyba ze mialbym drugie tyle w gotowce.
  • Odpowiedz
@ludzik: ta panika jest wywolana przez studenciakow z budzetem 1000zl, przez ludzi, ktorzy laduja pieniadze, ktorych potrzebuja na koniec miesiaca i zwyklych siusmajtkow, ktorzy jak baranki biegna z tlumem. Nie ma powodow do spadkow na f51, na jjb to inna historia. Ta gra jest po prostu gowniana i się tam juz nie wydarzy. Moze trafi do biedry i bedzie po 10zl. WW3 to tak naprawdę jeszscze demo - wszystko przed
  • Odpowiedz
@intruzzz: Wlasnie odnosze wrazenie ze takie nerwowe ruchy to widac coraz czesciej. CDR tez spadl mimo ze nic szczegolnego sie nie dzieje. Kolega mowil ze jakis fund gra na spadki na cdr, wiec wowczas to mialoby sens.
  • Odpowiedz
@ludzik: cdr jest mega napompowany, majac na uwadze ich ostatni raport to cena 80zl za akcję jest wysoka. Musisz patrzeć na kapitalizację spolek tez. Np w kontekscie nadchodzacego roku farma jest teraz bardzo nisko z kapitalizacja
  • Odpowiedz
@intruzzz: Czekaj czekaj bo nie wiem czy dobrze Cie rozumiem, uważasz że CDR jest mega napompowany a F51 jest super okazją do kupna ? Ty tak serio ? Wyglądasz mi na łowce tanich akcji a nie okazji inwestycyjnych :D Nie obraź się ale serio nie wiem jak można porównywać F51 do CDR :D to dwa inne światy, zupełnie różne ligi, kibicuje F51 ale WW3 sukcesu nie osiągnie, dla F51 to
  • Odpowiedz
@karolzzr: był moment, ze farma urosła 600 procent w ciągu tego roku. Dla cdp to fizycznie niemożliwe, zwykla logika. Musiałaby kosztować więcej niż Blizzard i ubi razem wzięte plus pewnie jeszcze cos
  • Odpowiedz
@intruzzz: cdr by musiał urosnąć o ponad 1000% aby prześcignąć blizzarda. A porównywanie przychodów spółki w kwartale z premierą flagowego produktu do tej bez premiery od 2 lat nie ma sensu. Porównaj to do prognozowanych przychodów z cyberpunka. Ale zgadzam się, że farm51 ma większy potencjał do wzrostów, ale tak samo do spadków, co widzieliśmy w poprzednich tygodniach.
  • Odpowiedz
@spinor: Ja tylko o potencjale mówię, bo dyskutujemy pod tagiem #gielda :). Farma ma zdecydowanie większy potencjał, a co za tym zawsze idzie- ryzyko też. Chociaz jak przyznam szczerze to ja bałem się wchodzic w cdp na poziomach 140-170 i robilem to spekulacyjnie i zawsze stresowałem się niemiłosiernie. Dużo bardziej stresuje mnie wejscie na tych poziomach w cdp niż w farmę
  • Odpowiedz