Wpis z mikrobloga

Skończyłem pracę, posłałem synka do szkoły, zjadłem śniadanko, wypiłem piwko i wiecie co?

  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@matixrr: Nie, ty sobie to dopowiadasz. I ja czytam ze zrozumieniem, co więcej - wiem jak ten system działa.
Po 1,5 godz. Może i nie ma śladu, ale w drodze do szkoły też się mogło coś stać. Wystarczy, że wypił piwko i zaraz był telefon, że coś się stało i dziecko trzeba zabrać. A-----l czuć. Nawet jak to jest jedno p--o. A po dziecka nie można wydać ani obcemu, ani
  • Odpowiedz
@malykopareczek: Przyjęte społecznie jest picie w godzinach późnopopłudniowych i wieczornych. Logiczne wydaje się nie picie alkoholu, kiedy ma się pod opieką dziecko lub kiedy idzie się do pracy.
Po prostu pije się wtedy w dni wolne, jak dziecko jest pod opieką drugiej osoby, która nie pije.
Tylko przepisy czy normy społeczne swoje, a życie swoje.
Warto poprzyglądać się sytuacjom, gdzie był np. niedzielny obiad na 4 osoby, z winkiem i
  • Odpowiedz
@malykopareczek: Wypił sobie bezalkoholowe i spoko.
Ja współczuję twojej przyszłej rodzinie. Patologia mentalna jest chyba nawet gorsza niż zachowania patologiczne.
Moi znajomi nie piją rano, nie piją w towarzystwie dzieci, ani jak mają je pod opieką. Nie piją przed ani w czasie pracy.
Także to się nazywa, kultura picia i wychowanie wśród osób na pewnym poziomie.
  • Odpowiedz
@malykopareczek: Niespełniony adwokat. Na wysrywy to ci teraz odpisuje. Rozmawiałam z nim, nakreślił sprawę i koniec. Co, szukasz zaczepki, bo się na prawo nie dostałeś i twoje marzenie o adwokaturze spełniasz na wykopie? On jest chyba dużym chłopcem i może sam o siebie zadbać, nawet w dyskusji. Adwokata mu nie trzeba.
  • Odpowiedz
@malykopareczek: @Magdalie: @matixrr: @Alorotom: Spokojnie mnie tu!
Nie jestem alkoholikiem , pije sporadycznie a syn ma 13 lat więc nie potrzebuje takiej opieki jak 5-7 latek.
Jestem odpowiedzialnym gościem po 40-ce. Nie pije przed jazdą samochodem, nie pije przed i w pracy. Uwielbiam p--o!
Po części rozumiem @Magdalie jak słyszy się o pijanych rodzicach czy kierowcach.

A rano też se piwko wypije :D
  • Odpowiedz
@Magdalie: tak mam problem. Rowniez po nocce lubię sobie wypić na lepszy sen :) mam 12h w tygodniu przerwy pomiędzy praca, a następna nocą w pracy, chyba ze odjąć dojazdy to jest nawet 10h. To według Ciebie kiedy mógłbym wypić p--o? Dopiero tylko w sobotę gdy obudzę się po pracy?
  • Odpowiedz