Wpis z mikrobloga

Witam. Jestem żądnym przygód Lewakiem i chciałbym, żeby ktoś wytknął mi błędy w mojej logice.
Jeśli Was, drogie Prawaki, ciekawi jak wygląda dyskusja ze mną, zapoznajcie się z moją wykopową twórczością, piszę tu 2 dni więc dużo tego nie ma.
Jeśli ktoś chciałby mnie obrażać, może to zrobić poprzez wysłanie mi e-maila naciskając znak X w prawym górnym rogu przeglądarki. Pamiętajcie, że podstawową zasadą stolicy naszej Ojczyzny, jest tak zwany "szaconek"
Czekam na pytania.
#lewackalogika #prawackalogika
  • 15
@szynszyliusz zbladzilem gdzieś, gdzie nie chciałem. Ale przeczytawszy Twój wpis, nie widzę powodów do zaśmiecania internetu własnym zdaniem - masz swoje poglądy, szanuję to i jeśli ktoś ma zamiar Cię obrażać tylko dlatego, że określiłeś swoje miejsce w świecie, to sam zasługiwał będzie na potępienie. Ja stoję po przeciwnej stronie ulicy, ale nie rzucam w Ciebie cegłą. Po prostu ta strona ulicy podoba mi się bardziej.
@szynszyliusz Jestem daleki od przyznawania komukolwiek prawa do rzutu cegłą. Zwłaszcza taką, za którą rzucający nie zapłacił i nie wziął pod uwagę trudu, z jakim ktoś ją wykonał i wmurował.
A co najważniejsze... Sztandary powiewające na wietrze często przesłaniają widok zgromadzonych pod nimi tłumów. Wątpię, by stojący w ostatnich rzędach wiedzieli kto i dokąd ich prowadzi.
Jeśli cegła za miękka, może być i kamień. Zapłatę wyślemy Stwórcy przelewem

Najlepsza prawacka logika stoi na placu Pigalle, a jesień to dobry czas aby o niej podyskutować.