Wpis z mikrobloga

@cofko:
@En1u: ok a przednia kamerka? Wiadomo jak to dziewczyna milion selfie. Czy ten Google cam może zastąpić główny aparat czy za każdym razem trzeba odpalać jako oddzielną aplikację?
@luki201: jak chcesz szybko zrobić zdjęcia albo takie po prostu dobre to robisz normalnie w ułamku sekundy zdjęcie głównym aparatem ale jak chcesz super fotkę zarówno zwykle jak i selfie to odpalasz Google Cam, zdjęcia przetwarzaja się wtedy kilka sekund ale warto. Aparat do selfie jest ok, są lepsze, są gorsze ale tutaj Google Cam też robi robotę
@En1u: Ze względu na to, żeby wyszły dobre foty trzeba się wspomagać dodatkową aplikacją. Dodatkowo jeszcze czytam, żeby telefon płynnie chodził to trzeba zmienić parę rzeczy w ustawieniach itp.
@luki201: żeby telefon płynnie chodził to trzeba zmienić parę rzeczy w ustawieniach itp."
- telefon smiga jak trzeba, ale zmiana paru rzeczy sprawia ze staje sie jeszcze szybszy. Ponadto kazdy nawet najdrozszy i najlepszy obecnie tel mozna przyspieszyc i poprawic zmianą ustawien. Jak kupujesz samochód to tez ustawiasz fotel lusterka, etc zeby ci odpowiadał. G6 to swietny fon i w cenie 1500 trudno znalezc cos sensowniejszego
@onet12: dzięki za odpowiedź. Dorzuciłem jeszcze 3 stówy i wziąłem Galaxy s8 w black friday, którego w ogóle nie brałem pod uwagę bo jeszcze tydzień temu w środę kosztował najtaniej 2200 a teraz 1790.