Wpis z mikrobloga

Hej - pytałem ze dwa dni temu jak to jest z zestawami naprawczymi do paneli - niestety nikt nie odpowiedział za bardzo, wiec po prostu taki kupiłem i "połatałem" dzisiaj dziury i wracam z małym updatem

powiem tak

efekt jest zajebisty ( ͡ ͜ʖ ͡)

nie spodziewałem się, że rysy aż tak znikną - aplikacja jest bardzo prosta. Mam tylko obawy, że ten wosk się z czasem wykruszy albo jakoś wymyje (te kostki wydają się dość kruche - byłem w stanie nadkruszyć to paznokciem, chociaż raczej na zasadzie odprysku, a nie że skrobało się) ale nawet jeśli to ilość tego materiału wystarczy jeszcze na 500 aplikacji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ogólnie polecam - zawsze to można trochę podreperować podłogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#remontujzwykopem #recenzja #panele
  • 6
@RoBee: niestety nie - nie sądziłem że będę aż tak zadowolony i nie zrobiłem zdjęcia przed :/ powiem tylko że miałem rysę na głębokość 3mm (aż do warstwy wiórowej), długości ok 6cm zwężająca się, wzdłuż "słojów" i obecnie pod kątem jej nie widać wcale (zostało tylko takie jakby zarysowanie jakbyś nożem technicznym przejechał po panelu - no niestety przy szlifowaniu takiej szpary przy brzegu szczeliny nie wyjdzie idealnie) a pod światło