Wpis z mikrobloga

@facet_musi_byc_zaradny: Widzę, że potrzebujesz specjalnej wersji, a że mam bardzo dobry humor, to zmarnuje 3 minuty życia, by wyjaśnić Ci o co chodzi i dać szansę na zbudowanie swojego życia, w oparciu o założenia pomagające w stworzeniu szczęśliwego związku. Ale do rzeczy.
Otóż osoby, które komentują artykuły na pudelku to tylko wycinek społeczeństwa. Ten wycinek charakteryzuje duża ilość wolnego czasu, zafascynowanie życiem gwiazd, niskie zarobki i słabe wykształcenie. Takie kobiety mogą
@DigitalGirl: Nie mogłaś się powstrzymać od tego lekkiego, ale mimo wszystko, ataku w moją stronę pt. "Widzę, że potrzebujesz specjalnej wersji,"? Ja to nawet rozumiem, ukazanie pewnej bardzo dużej złej cechy osobowości jakiejś grupy społecznej budzi uzasadniony gniew przedstawicieli tej grupy.

Pudelek to według mnie dobre źródło ponieważ właśnie ukazuje przegląd myślenia zasadniczej większości społeczeństwa, tak to już jest że rozwojem, nauką, poprawieniem swojej sytuacji materialno-bytowej interesują się zdecydowanie mniej ludzi
@facet_musi_byc_zaradny: Sorka, z natury jestem złośliwa, ale zawsze staram się podnosić ludzi, a nie ich dołować. Przekaz mojej wiadomości jest taki, że jeśli masz ugruntowane złe przeświadczenie o kobietach, to możesz się otoczyć istną bańką informacyjną, która potwierdzi Twoje toksyczne założenia (confirmation bias).
Dla Ciebie toksyczne, bo to Ty będziesz bał się kobiet z uwagi na ich porażający materializm. To Ty nie zbudujesz związku przez przekonania zbudowane w oparciu o X%
@DigitalGirl: Moje złe przeświadczenie o kobietach zostało właśnie ugruntowane nieciekawym doświadczeniem, niezliczoną ilością porażek i materializmem porażającej większości pań zmiksowanym z kultem idealnego wyglądu (nie ciała!!, WYGLĄDU). Już to przetrawiłem i zaakceptowałem fakt że w tej sferze życiowej naprawdę będę przegrywem, a moje działania na tym i pokrewnych tagach, czy wyszukiwanie w sieci takich treści jak na obrazku, to żadne otaczanie się bańką informacyjną, tylko misyjna działalność społeczna mająca na celu