Wpis z mikrobloga

Lol. #!$%@? mnie z NFZ bo przez rok jak nie studiowałam to opłacalam skladke zdrowotna w poprzedniej pracy. Teraz studiuje i pracuje, ale bez składki. Mój tata zniósł księgowej zaswiadczenie, ze studiuje, a ona nie chce mi tego uznac xd kaze mi przynieść zaswiadczenie z mojej pracy, ze nic nie odprowadzam xddd dodam, ze jestem na urlopie dziekanskim i to o to na inba bo powiedziala, ze jakbym nie była to spoko. Czy ona jest nienormalne czy moze tak zrobic? Nie mam sily przyjeżdżać kolejny raz do rodzinnego miasta zeby daawajc kolejne zaswiadczenia bo znowu zawale dzien pracyyyy przez to...
#pytanie#pytanie #nfz #ksiegowosc
  • 8
  • Odpowiedz
  • 0
@popo_von_kox A gdzie mam zgłosić się o pomoc? Księgowa ode mnie z pracy mowi, ze nie wystawi dopóki nie będzie wiedziała jaki konkretnie to rodzaj dokumentu xd czy mog3 gdzies na nie zaskarżyć? Czuje sie bezradna i zaraz mam zabieg... musze nfz heelp
  • Odpowiedz
@Lallable najlepszą opcją jest zgłoszenie się jako członek rodziny przy którymś z rodziców. Drugą opcją to błyskawiczne wstąpienie w związek małżeński. Trzecia to poszukanie znajomego z firmą, który by zatrudnił cię na umowę zlecenie na jakieś 50 zł, ale ze zgłoszeniem do ZUS
  • Odpowiedz