Wpis z mikrobloga

Heja,

Mam pytanie do ludzi obeznanych z rynkiem krakowskich korporacji.
Przymierzam sie po roku do ucieczki z Capgemini i ekslopracji innych korpo,bo jak na razie nie widze dla siebie innej drogi ;<

Mam nieskonczony licencjat (xD)z ekonomii, ponad pracy w szerokopojetych finansach, angielski powiedzmy B2, ucze sie drugiego jezyka. Co polecacie, gdzie sie najbardziej finansowo oplaca, czego unikac, gdzie teraz jest ogolnie polecane isc?

Bede wdzieczny za info <3 pozdrawiam!

#korposwiat #korpo #krakow #pracbaza #praca #korporacje
  • 23
  • Odpowiedz
@trolejbus00: Mniej wiecej wszedzie jest podobnie. Duzo zalezy do jakiego zespolu trafisz. Jesli chodzi o finanse (to niekoniecznie polecane), ale masz do wyboru na pewno Lufthansa, Shell, IBM, StateStreet, Zurich, Heineken, Herbalife i chyba jeszcze QVC, AMS, Hitachi. Nic innego mi do glowy nie przychodzi jesli chodzi o finanse.
  • Odpowiedz
@trolejbus00: Zgadza sie. Cap jest dobry na poczatek i niestety zarobki nie naleza do najlepszych, ale slyszalem, ze przez pare ostatnich lat sie troche w tej kwestii poprawilo.
  • Odpowiedz
  • 0
Dzięki za sugestie. Oczywiście czekam na kolejne. Na pewno się przyda nie tylko mi:)

A jeżeli chodzi o ogłoszenia to polecacie klasycznie pracuj.pl czy może coś innego? Albo bezpośrednio z jakchs stron firmowych?
  • Odpowiedz