Wpis z mikrobloga

#tombraider #gry
Z racji, że niedawno miala miejsce premiera gry shadow of the tomb raider w wersji free to play postanowiłem ją przetestować i szczerze nie rozumiem skąd tyle hejtu w internecie. Rozgrywka jest dokładnie taka do jakiej zdążyliśmy się przyzwyczaić więc można skupić się na zamknięciu historii. Usunalbym z gry wszystkie te dziwne ogniska z możliwością modyfikacji broni a skupił tylko i wyłącznie na eksploracji dodając jakieś sekrety, alternatywne ścieżki itp. Klimat jest przedni, muzyka nastrojowa a grafika piękna. Mniej strzelania, łamania patykow a więcej trudniejszych łamigłówek - tylko tyle tej grze potrzeba.

Gram na najtrudniejszym poziomie oprócz strzelania, które ustawiłem na najłatwiejsze bo mnie nudzi.
  • 6
Shadow of the Tomb Raider chyba najgorsza część w jaka grałem, nie pamiętam kiedy ostatni raz Lare przechodziłem na siłę byle dokończyć fabułę, ale to tylko moja opinia
@dwal: Dużo negatywnych recenzji to ból dupy tych, którzy zrobili preorder albo kupili grę tuż po premierze i nie mogli zdzierżyć sporych obniżek cen po jakimś miesiącu. Jak dla mnie Shadow to bardzo dobre zakończenie trylogii. Po co na siłę zmieniać coś co było już dobre w Rise. Zresztą osobiście nie lubię gdy gram w jakąś serie i w kolejnych częściach twórcy na siłę dodają coś nowego albo coś innego modyfikują