Wpis z mikrobloga

Podsumowanie tygodnia na tinderze.
Par około 70 <- 20 lasek mnie zablokowało po pierwszej wiadomości ale nie żal mi ich bo nawet nie było do czego nawiązać a do ponad 20 jeszcze nie napisałem
2 spotkania
1 udane i będzie kolejne
drugie było wczoraj i nawet wspólnego tematu nie mogliśmy znaleźć

Zauważyłem że przestałem się denerwować randkami mimo że rok temu przestawałem pisać z dziewczynami które chciały się spotkać.
Najlepsze randki są w cichych miejscach typu park itp (nie chodzi o seksy itp po prostu jakoś najlepiej mi się tam rozmawia)

Tak więc oceniam na plus.
Pewność siebie zdobyta przynajmniej na poziomie potrzebnym do życia.

Tak więc jeden cel zrealizowany
Zostało jeszcze
-nauczyć się gadać na tyle aby przynajmniej z połową lasek mieć o czym gadać
-Pójść z jakąś do łóżka
-zacząć ćwiczyć. (już kilka dziewczyn powiedziało mi że gdybym zrobił mięśnie to mógłbym nazywać się bardzo przystojnym ( ͡° ͜ʖ ͡°) )

#tinder #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #podrywajzwykopem
  • 9
@varmiok: Ja ci powiem jak czytać różne ciekawostki, sypać anegdotami na prawo i lewo oraz umieć je wplatać w zwykłą gówno rozmowę. To jest recepta na sukces. No i być w miarę przystojnym, no ale jesteś więc to cię nie dotyczy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja ci powiem jak czytać różne ciekawostki, sypać anegdotami na prawo i lewo oraz umieć je wplatać w zwykłą gówno rozmowę. To jest recepta na sukces.


@szkucik14: tak, bo jak kobieta usłyszy że w naszej galaktyce jest więcej gwiazd, niż atomów we wszechświecie to jej cipka zmoknie xD