Wpis z mikrobloga

Siemka. Czy ktos mi może troche najasnic sytuacje. Zostaje mi 7 meczy w LW i jeden mecz do wbicia golda. Na 7 meczy dostaje manto w kadym dodam ze kazdy z przeciwnikow sklady 10 krotnie drozsze i lepsze niz moj. Nie jestem jakims pro graczem tymbardziej nie mam skladu kupionego za coinsy z kasy od rodziców ;) no ale bes przesady..gdzie jest dobieranie przeciwnikow na podstawie bilansow...masakra jakas.
Druga sprawa w kazdym z tych meczów kompletnie zero przebicia. Lucas martial zaha obroncow wyprzedzać nie potrafia to sa jaja a przeciwnik kazda pilka za moje plecy sam na sam auba i wiecie co dalej.
Czy sa na to jakies sposoby? Z gory dzieki za pomoc
#fut
  • 4
@ikuaki: Prawdopodobnie to tylko i wylacznie twoja wina bo rzuciles na siebie presje z tym goldem. Mialem tak w piatek. Gralem z mysla, ze musze do trgo goldai uj. Efektem bylo 5 porazek pod rzad. Nastepnego dnia grajac juz na spokojnie bez mysleniabo rangach mialem tylko 1 porazke na 9 meczy.
@ikuaki: nie ma na to sposobu. Ja w ten sposób nie mogę wbić Elity. Co byś nie zrobił to nie wygrasz. Ja trafiam na zespoły tańsze od mojego. Zawodnicy przeciwnika czasami nawet nie są złotymi rzadkimi tylko zwykłymi tak jak np. Renato Sachez, którego nie zapomnie do końca tygodnia. Gość lądował mi nim bramki z 40 metrów. Moi stoją nie potrafią podać i kopnąć prosto piłki.
Fak IEJ