Wpis z mikrobloga

Parę dni temu starsza koleżanka zaprosiła na studniówkę a ja mówiąc sobie w myślach "walić to pewnie jedyna sytuacja w całym moim życiu kiedy nawet ładny różowy pasek zaprosi mnie na jakieś tańce czy inne imprezy'' się zgodziłem.
Tylko problem jest taki że ja za cholerę poloneza tańczyć nie umiem a jak był w gimbazie to błędy robiłem a potem pary nie miałem więc na wagary polazłem i teraz to się chyba na mnie mści bo tak bym chociaż miał większą wiedzę co tam się wyprawia.
Wiecie może jak się nauczyć poloneza bo przypał gdybym nie poszedł a jeszcze większy gdy pójdę nie znając poloneza.
#przegryw #licbaza #studniowka #rozowepaski
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Losowylogin12345: tak jak kolezanka wyżej powiedziała, dowiedz się kiedy są próby, bo na pewno są i idź. Poloneza tak z marszu nie zatańczysz, sam chód jest prosty ale są różne śmieszne figury, poza tym przewaznie każda para ma ustalone miejsce. Parę prób i przejdziesz bez problemu, mi się podobały zawsze polonezy na studniówkach :D
  • Odpowiedz
@Losowylogin12345: gdzie mieszkasz jak 50 km ode mnie to za dyche zrobie ci przysługę i kupie za ciebie tyle alko na ile cie będzie stać,
na pewno będą dwie próby (lub jedna) już na miejscu studniówki, jeśli nie jesteś w pierwszej lub drugiej parze to #!$%@? już nic nie musisz robić bo to tylko kucanie co trzeci krok, dowiedz się tylko którą nogą musisz zacząć i tyle,
różowa raczej niezbyt
  • Odpowiedz
@Losowylogin12345: naucz się jakichś fajnych konstelacji to jak na przerwę wyjdziecie na zewnątrz to jej pokażesz jakąś kasjopeję a ona ohh ale ty romantyczny jesteś( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz