Wpis z mikrobloga

@Dej_mi: To gitara marki Traben, o ile dobrze kojarzę. Most możesz wymienić, nie jest przyklejony w w sumie, tylko przez to, że jest przykręcony w wielu miejscach, będziesz miał słabo wyglądające dziury w korpusie. Polecam most Omega Bass.
A powiedz mi, co jest problemem w tym mostku? Czemu mówisz, że jest zepsuty od nowości? Bo jak dla mnie to wygląda, jakbyś srogo przesadził z regulacją (siodełka zdecydowanie za bardzo cofnięte).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NuclearCycling: od nowości nie zmieniałem nic a nic
Tak było jak chciałem obniżyć akcję strun to mogłem kręcić sobie dowoli bo gwint jest chyba zepsuty
Wiem że mogę te małe śrubki wymienić ale z drugiej strony też nie podobają mi się te wymyślne zdobienia więc pomyślałem że zrobię dwie rzeczy na raz
Chyba że działające mostki są jakoś super drogie
@Dej_mi: Kupisz mostek i nie będziesz w stanie go spasować, bo ten obecny ma jakiś niestandardowy rozstaw śrub, lub - jak zasugerował Kolega @Czarnoksieznik - jest źle zamontowany.
EDIT: To oczywiście nie jest nierozwiązywalny problem, no bo można wkręcić w inne miejsce śruby, ale wiadomo, lepiej mniej rzeźbić, niż więcej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NuclearCycling: zaryzykuję jednak i sam to ogarne
Dwie dziury mniej czy więcej nie zrobi mi aż takiej różnicy
Pytanie teraz czy za około 100 zł da się kupić jakiś dobry mostek z regulacją odległości pomiędzy strunami?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Btw to pickup jest źle zamontowany
Ktoś po prostu miał komponenty wysokiej jakości ( elektronika, gryf i trochę korpus) ale nie umiał zmontować tego