Wpis z mikrobloga

Dobra, MIRKO POMUSZ bo kto lepiej pomoże niż Mirki. ( )

Remontuje sobie mieszkanko, tzn robię mieszkanie z czegoś co wcześniej nie było mieszkaniem i tak...

Mam sobie takie pomieszczenie jak na zrzucie ze sketchupa poniżej. Początkowo tam gdzie jest ten żółty narożnik miał stać tylko taki duży stół a pomieszczenie miało spełniac funkcji kuchni (aneks) i jadalni. Pokój dzienny w tej konfiguracji miałbyć w innym pomieszczeniu. W jeszcze innym miała być sypialnia.

Ale wyszło tak, że tego jednego pokoju będę potrzebował szybciej niż wcześniej myślałem xd i sobie pomyślałem czy w tej "jadalni" nie upchnąć też jakiegoś narożnika (żółta bryła) i telewizora.

Tylko nie wiem czy nie zrobi się wtedy ciasno jak pedał i będę się potykał o to wszystko. Dodałem tam stół (140 x 80 - czerwona bryła) i w sumie sam nie wiem xd

Wejście do mieszkania jest na tej ścianie obok narożnika :D z tym, że wcześniej jest jeszcze taki korytarz z klatką schodową więc nie potrzeba dodatkowego miejsca na jakiś wieszak czy coś.

#remontujzwykopem #budujzwykopem #architekturawnetrz #polskiedomy
Pobierz Powuyo - Dobra, MIRKO POMUSZ bo kto lepiej pomoże niż Mirki. (✌ ゚ ∀ ゚)☞

Remontuje ...
źródło: comment_DSTe9LX8JtLvY3Jxv0EH02X2ZRtyu0RP.jpg

Jak będzie?

  • Będzie ciasno 35.1% (13)
  • Spokojnie się pomieścisz 64.9% (24)

Oddanych głosów: 37

  • 35
@wilczywilk: ale wcześniej właśnie by wystarczyło jakby tam była tylko jadalnia :D i w sumie przez jakies 3-4 lata tak może być xd ale później jeden pokój będę musiał "oddać" xd
@wilczywilk: no właśnie nie bardzo :d bo prostokątny zrobiłbym tak, żeby w razie czego możnabyło z każdej strony dołożyć dokładnkę i by zamiast 140 x 80 miał 220 x 120 :D tak na większą ilość gości xd
będę potrzebował szybciej niż wcześniej myślałem xd


@Powuyo: czy to jest ta rzecz, która się stała i o której chcesz nam powiedzieć jak przyjedziesz? ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) :D