Wpis z mikrobloga

weekend


@le0nard0: do ZOO można się przejść (jak Cię to interesuje), ale na to zleci pół dnia, jak nie więcej. Rynek żeby obejść to też min. pół dnia (ja bym potrzebował pewnie ze dwóch dni znając teraz, co do zobaczenia). Za tydzień zaczyna już się Jarmark Bożonarodzeniowy, więc wygodnie po Rynku nie będzie sie człowiek poruszał.
@le0nard0: Polecany był już Wrocław - weekend to i tak trochę mało, ale warte uwagi miasto. Lublin kojarzę głównej ze starego miasta (czy może starówki), więc na weekend by wystarczyło. Poznań też ciekawym miastem jest i trochę do zwiedzania oferuje. Nowa Ruda - mniejsze, ale fajnie położone uliczki, dodatkowo sporo atrakcji w pobliżu.
@bachus: no tak ale ja byłem we Wrocławiu i podobało mi się. Myślałem o zwiedzaniu największych atrakcji jakimś piwku kolacji kawie. Na tym jarmarku jest coś ciekawego?
no tak ale ja byłem we Wrocławiu i podobało mi się. Myślałem o zwiedzaniu największych atrakcji jakimś piwku kolacji kawie. Na tym jarmarku jest coś ciekawego?


@le0nard0: jarmark jest ogromny - cały Rynek, pl. Solny. Jest wszystko - od wady cukrowej, hamburgerów, po Langosze, biżuterię, słodycze. Kilka punktów jednej firmy z grzanym winem (relatywnie bardzo drogo). Ogólnie całość nastawiona na klienta przy kasie, bardzo dużo Niemców przyjeżdzających do Polski wiedzących, że
@le0nard0: powiem tak - jak lubisz takie klimaty, to będziesz bardzo zadowolony. Pod względem bezpieczeństwa bardzo fajnie, ludzie dobrze się bawią (nawet podchmieleni), międzynarodowo (bardzo dużo korpo jest we Wrocławiu).
może jeszcze polecisz jakaś fajna pizzerie w okolicach rynku i pub :)?


@le0nard0: oj, jest tego baaaardzo dużo. Pewnie bym Cię wysłał do Happy Little Truck na Kazimierza Wielkiego(świetna pizza i klimatyczne miejsce) .
Pub - ale jakiego typu? Pub w sensie dużego wyboru piw kraftowych i gdzie można coś zjeść? Z moich klimatów:
Targowa - przy Hali Targowej, Konstytucja, Chopper Bar & Grill i dużo, dużo innych. Ciężko wymienić. Popatrz