Wpis z mikrobloga

18 listopada 2018, Bielsko-Biała, ul. Niepodległości na wysokości ul. Kryształowej, godz. 10.15 - W związku z obchodami Światowego Dnia Pamięci Ofiar Wypadków Drogowych bielska drogówka zorganizowała dziś widowiskowe wydarzenie polegające na symulacji wypadku drogowego i pożaru auta. Jak reagowali kierowcy przejeżdżających aut? - Zobaczyliśmy z dziewczyną, że się pali auto. Zatrzymałem się i zjechałem w bezpieczne miejsce. W rozbitym samochodzie był człowiek. Przede wszystkim chciałem go wyciągnąć z tego auta i udzielić mu pomocy, to było najważniejsze – powiedział nam pan Rafał. - Wystraszyłem się nie na żarty. Zatrzymałem auto i chciałem sprawdzić, co się stało - mówił kolejny kierowca, obcokrajowiec. Dziękuję, że państwo prowadzą takie akcje. Kierowcy muszą wiedzieć, że trzeba zareagować, a nie przejechać obok - dodał. Więcej: http://www.bielsko.biala.pl/nasygnale/aktualnosci/38913/widowiskowa-symulacja-wypadku-i-pozaru-auta-jak-reagowali-kierowcy-foto

#bielskobiala #policja #wrd #drogowka #wypadek #pozar #symulacja #pomocdrogowa
grishko - 18 listopada 2018, Bielsko-Biała, ul. Niepodległości na wysokości ul. Krysz...

źródło: comment_EoW6xMYwqgDMSreqSNQpWhk3wjmDvpOt.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz