Wpis z mikrobloga

@shtrowsky: ładnie.
Gdy tak sobie zwiedzasz okoliczności przyrody freestyle - to nie masz uczucia że fajniejsze byłoby skrzydło, by sobie poszybować dalej, więcej szybiej wyżej i w ogóle bardziej jak jastrząb, niż kręcić się wokół 3 drzew jak mucha pod żyrandolem?
@hrumque: kurde jeszcze nigdy mnie to uczucie nie dopadło :D kocham drony i wolność jaką dają.

@fotograf_warszawiak: Ja nie umiem fruwać z rękawiczkami a mam palec po operacji (odciąłem siebie go początkiem roku) kapkę #!$%@? się fruwa biorąc pod uwagę że to wskazujący prawej dłoni :D
@shtrowsky: No gogle to tak, ale z tego co na szybko pogooglałem to ten obraz przesyłany z drona pozostawia wiele do zyczenia, i nie chodzi mi tu tylko o rozdzielczość, ale że bardzo klatkuje. Te filmy które Ty robisz są niesamowite, ale w momencie latania tym dronem chyba aż takiej jakości, tzn. płynności nie uzyskasz, nie?
ale że bardzo klatkuje. (...) w momencie latania tym dronem chyba aż takiej jakości, tzn. płynności nie uzyskasz, nie?


@zakamuflowany_fetyszysta: niee, jak latasz z wizją analogową 5.8GHz - to nic nie klatkuje, jest wszystko idealnie płynne, choć w kiepskiej rozdzielczości i jakości, czasem "zaszumione" itp, ale żadnego "klatkowania" nie może być bo to czysto analogowy przekaz analogowego obrazu. Obraz w googlach będzie taki jak np poniżej na filmie.

Klatkowanie, gubienie obrazów