Wpis z mikrobloga

@interman: w tygodniu to nie mam za dużo czasu na gry ( ͡° ͜ʖ ͡°). Aktualnie jestem "Próba pająka". Do tego momentu gra zawiesiła się tylko raz. Było to w wiosce jak wykopałem skarb. Nawet nie szukałem patcha, ale może jest na cs rin.
@zapomnialem007: Co... już? Co tak szybko :D ja dopiero na 40% jestem, ale robię poboczne rzeczy też. Uncharted to inna gra, trudno je porównywać, poza tym jest tylko na PS4 a to jej trochę ujmuje jednak ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja jestem tombem zachwycony jako stary fan Lary. a w uncharted grasz facetem, to co to ma być, żart jakiś
@interman: jak kończysz grę to masz około 75% ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystkich misji pobocznych nie robiłem. Końcówka już mi się dłużyła. Dla mnie troszkę za monotonne są lokalizacje. Niewiele się zmienia pod względem miejsc i grafiki. W Uncharted każdy rozdział to inna lokalizacja przez co zmienia się otoczenie, grafika i to mi się podoba.
W ostatniej części gramy dziewczyną ( ͡° ͜ʖ ͡°
@zapomnialem007: spoko. Niestety konieczność grania padem kompletnie mnie dyskwalifikuje do gry w Uncharted. Nigdy nie miałem pada w ręce a z tego co czytałem to nie idzie myszką i klawą grać. Jestem padowo upośledzony ( ͡º ͜ʖ͡º) co tu dużo mówić, PC master race :D

Gratulacje ukończenia tomba! Obeszło się bez crashy?
@interman: na PC też używam pad. Od klawiatury się odzwyczaiłem. Gra wiesza się tylko kiedy wykopię skarb z ziemi. Czasem się uda bez problemu, ale jak dwa razy się pod rząd to omijałem te skarby. Tej wersji chyba na 100% nie ukończysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam tą wersje SOTTR , pobrałem dubbing , ale od początku wgl nie ma głosu , jest tylko muzyka , i zero innych dzwięków ani słów , działają tylko polskie napisy. Jak mam ogarnąć ten dubbing pl ?