Wpis z mikrobloga

@szymon362: ja zaczynałem z 650 m. Kolejką można wjechać albo na szczyt albo na ~1950 m i podejść ostatnie 400m. Samochodem można dojechać (tylko trzeba zapłacić za pozwolenie) na ~1600 m i podejść 750m.
  • Odpowiedz
@Daleki_Jones: co ty #!$%@?, przecież wpis znalazł wielu zainteresowanych co widać po plusach (jeśli ktoś jest cofnięty w rozwoju i potrzebuje wymiernych dowodów), w przeciwieństwie do twoich wyjątkowo nieudolnych przytyków.
  • Odpowiedz
@NoMercyIncluded: a co cie to obchodzi? kolejny recenzent wykopków xD czarna lista służy do porządkowania tagów, a nie cenzurowania userów w ochronie swoich delikatnych, dziewczęcych uczuć, w takim wydaniu jej stosowanie to frajerstwo godne pogardy bardziej niż nieszkodliwy trolling (o ile gość nie jest po prostu idiotą)
  • Odpowiedz
@Elaviart: Gość jest po prostu idiotą, a przy okazji słabym trollem. Wrzucasz na czarną i nie masz głupich odpowiedzi pod swoim wątkiem. Gdyby czarna lista nie służyła także do tego, mógłbyś odpowiadać w czyimś wątku będąc na jego czarnej liście ʕʔ

dziewczęcych uczuć

frajerstwo godne pogardy


Wszystko w porządku? Potrzebujesz pomocy? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Świetne fotki, naprawdę pozazdrościć widoków. Mnie z Beskidów Śląskich Śląskich czy Żywieckich nie chce się się zjeżdżać a co dopiero jak bym miał widok ja Ty :) powiedz na czym jeździsz? Pozdrawiam.
  • Odpowiedz