Wpis z mikrobloga

Jeżeli wydaje się wam, że widzieliście już szczyty debilizmu na wykopie to jesteście w błędzie.

Zgadnijcie co oznacza według wykopków zdjęcie hailującego reporta TVN kręcącego pod przykrywką materiał o neonazistach:
a) reportaż to ustawka
b) redaktor jest neonazistą
c) redaktor udaje neonazistę, żeby wkupić się w ich łaski

Według wykopków prawidłowe są odpowiedzi a) i b)


Nie zapomnijście później wkleić wszędzie obrazka z NPC, żeby dowieść jakimi bezmyślnymi botami są te hehe lewaki


#neuropa #4konserwy #tvn
ZaplutyKarzelReakcji - Jeżeli wydaje się wam, że widzieliście już szczyty debilizmu n...

źródło: comment_HmhhLLM3EBbBkYRnHNpMPchzJxuNlQO8.jpg

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:
prawactwo ma jasną i prostą wizję świata:
- w PL nie ma neofaszymu, czyli reportaż jest ustawką
- TVN jest niemiecka i zła, czyli przebierają się za neofaszystów, żeby uderzyć w PL

rozum niepotrzebny, wystarczy wyć i pluć, my wygrać, oni przegrać, hehehe
  • Odpowiedz
c) redaktor udaje neonazistę, żeby wkupić się w ich łaski


@ZaplutyKarzelReakcji: czyli to zdjęcie to nie fejk? Naprawdę to ten gość z tvn?
W takim razie gratuluje debilizmu bo ta fotka będzie się za nim ciągnęła jak gówno przez majtki
W życiu bym się nie zgodził na coś takiego nawet w kontekście najbardziej medialnego reportażu
  • Odpowiedz
w jaki sposób ma rykoszetem dostać? Opisz jakąś przykładową sytuację, bo nie jestem sobie w stanie tego wyobrazić


@ZaplutyKarzelReakcji: Nic co raz znajdzie się w internecie nie ginie
Ja bym w życiu sobie nie pozwolił na takie zdjęcie aby potem za każdym razem się tłumaczyć
"nie, nie, słuchaj, to była fotka tylko na potrzeby reportażu jak jeszcze pracowałem w tvnie, wcale nie jestem z nimi zakumplowany"
Ludzie byli niszczeni przez sieć
  • Odpowiedz
@ZaplutyKarzelReakcji:
Jeśli Piotr Wacowski ma jakichś wrogów to z pewnością właśnie zapisali tę fotkę na swoim folderze. Tym bardziej, że już wiadomo o tym gdzie pracuje i w jakiej stacji a jego podobizna gdy hajluje zaraz znajdzie się na głównej
"oho, proszę bardzo, takie właśnie są standardy tvnu - oto jeden z ich dziennikarzy odpoczywający po pracy, hehe"

"Widzieliście jak się kiedyś Piotrek bawił? Ciekawe czy zostały mu z tamtego okresu
  • Odpowiedz
Nie wiem, może jestem jakiś #!$%@?, ale chyba na tym polega prawa "pod przykrywką"?


@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Pod przykrywką to się wchodzi na parę lat do mafii aby rozbijać ją od środka a nie ryzykuje swój wizerunek na całą kariere dziennikarską w celu nagrania jak 20 oszołomów organizuje leśne urodziny
Chęć pogoni za sensacją ewidentnie go zgubiła
  • Odpowiedz
@Nieprzyjazny_Ziemniak:
Jeśli ludzie w internecie są sobie w stanie wyrobić opinię na temat krajów w których nigdy nie byli tylko poprzez propagandowe filmiki np "zachód upada bo palą tam auta" to co dopiero taka fotka

Sprawa ucichnie a za np 5 lat ktoś będzie miał interes aby znowu uderzyć w tvn i wszystkie narodowo-pisowskie portale opublikują news

"niepokojące zdjęcie byłego pracownika tvn - czy jest on nazistą?"


I mylisz, że ile
  • Odpowiedz