Wpis z mikrobloga

@I-____-I: myślisz że nam takie dane są potrzebne? Pomijając już sam fakt czy w ogóle mamy do nich dostęp.... Poza tym jak odróżnimy Twoją paczkę od tysięcy innych podobnych aby Cię śledzić? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Myślę, że dużo bardziej powinieneś się o takie sprawy martwić robiąc zakupy w CN lub używając ich stron do śledzenia
  • Odpowiedz
@ele_ktryk_: @Andczej: jak jest już na lotnisku to znaczy że w tym tygodniu pewnie wyląduje w Holandii.
Zamawiając w holenderskim sklepie internetowym towar, dostaję już następnego dnia rano. Czyli do przyszłego piątku powinna dojść. Nie wiem tylko ile czasu zajmują procedury na lotnisku. Bardziej się martwię o paczki których jeszcze nie wysłano, ale dowiedziałem się tu od @sylwek2k, że serwis zrobił mnie trochę w #!$%@?.
  • Odpowiedz
jak jest już na lotnisku to znaczy że w tym tygodniu pewnie wyląduje w Holandii.


@I-____-I: to może być bardzo bardzo złe założenie

dowiedziałem się tu od, że serwis zrobił mnie trochę w
  • Odpowiedz
myślisz że nam takie dane są potrzebne? Pomijając już sam fakt czy w ogóle mamy do nich dostęp....


@AliPaczka: masz dostęp, więc skoro zgrywasz głupa to dane zbierasz ( )

pomyśl, przecież ten tracking sprawdzasz na ali, w swoim
  • Odpowiedz
@I-____-I

masz dostęp, więc skoro zgrywasz głupa to dane zbierasz ( )

Chętnie zobaczę gdzie do tych danych mamy dostęp ( ͡º ͜ʖ͡º) Dalej nie wiem po co byśmy mieli zapisywać takie dane. Nie chcesz to nie korzystaj,
  • Odpowiedz