Wpis z mikrobloga

"Czy pojadę w przyszłym roku w Williamsie? Mam nadzieję. Są tylko dwa zespoły, które nie podały oficjalnie składów na przyszły sezon - Toro Rosso i Williams, ale w Toro Rosso na pewno jeździł nie będę. Na dzień dzisiejszy tego do końca nie wiadomo co z jazdą w Williamsie. Ten okres jest bardzo napięty, dzieje się wiele rzeczy. To nie jest tak, że ja czy inni ludzie się bawią i nie chcą ogłosić tego co postanowione, czekając nie wiadomo na co" - powiedział, zapytany o to, czy będzie jeździł w jakiejś stajni w przyszłym roku w wyścigach Formuły 1.

"Każdy musi podjąć swoje decyzje. Ja mówiłem otwarcie, że zbliżam się do moich decyzji, że mam deadline. Ja swoją decyzję podjąłem, ale nie będę jej mówił żeby nie wywierać dziwnych konsekwencji, ale myślę, że teraz powinniśmy bardzo szybko dowiedzieć się, co dalej będzie się działo ze mną. Na dzień dzisiejszy nie wszystko zależy ode mnie, ale mogę powiedzieć też, że nie wszystko zależy od Williamsa"

Źródło (a jakże): powrotroberta.blogspot.com
#f1 #kubica
  • 13
  • Odpowiedz
@AgneloMirande: Ale bym się posrał ze śmiechu jakby się okazało że te wszystkie artykuły o podpisywaniu kontraktu ponownie (jak rok temu) okażą się gównem i nie będzie jazdy w ogóle xD
  • Odpowiedz
@AgneloMirande: Wypowiedź trochę dziwna. Z jednej strony sam mówi, iż "ma nadzieję" na starty z Williamsem, a chwilę potem mówi, że tak naprawdę jego decyzja jest już podjęta i że nie wszystko zależy od Williamsa - no i tutaj występuje pewna sprzeczność. Ciągle przewija się temat jego decyzji, deadline'u - a nie wynika z niej nic. Moja opinia jest taka, że zrobi wszystko, aby tylko sfinalizować kontrakt z Williamsem (i to
  • Odpowiedz
Na dzień dzisiejszy nie wszystko zależy ode mnie, ale mogę powiedzieć też, że nie wszystko zależy od Williamsa


@AgneloMirande: Jeśli nie wszystko zależy też od Williamsa to na myśl przychodzi mi tylko jedno - Sirotkin i SMP. Niby Sirtokin miał jakiś deadline do którego miał zdobyć więcej punktów niż Stroll ale z drugiej strony są informacje że kasa od SMP poszła na FW42. I jeśli Sirotkin nie będzie jeździł w przyszłym
  • Odpowiedz