Wpis z mikrobloga

@Barakun91: #leagueoflegends Ale ta gra to ścierwo xD Zawsze sie znajdzie taka ciota co picknie Jaxa na topa a potem stoi przez 10-15 minut pod turretem ,nie wejdzie w jakąkolwiek wymiane tylko będzie płakał o ganki a potem ucieszony bo wygrał gdy premade jungler cały czas mu gankował i mid roamował. Śmieć zrobił 19-4 i juz na czacie ogólnym podnieta typu "gg easy top" Zawołałem go na solo i na tyle uwierzył w swoje umiejętności ze sie zgodził a zginął śmieć na 4lvlu i już mu rura zmiękła na tyle że chciał ze mną grać duo xDDDDDD.Gdy w tej grze nie było czegoś takiego #!$%@? jak ganki to już dawno miałbym challengera.
  • 23
  • Odpowiedz
@Ghostur: Co w tym dziwnego?Ja czymkolwiek bym nie grał to zawsze "chce się bić" no chyba że nie mam wolny push i nie nadążam z creepami np. Garenem na pierwszych lvlach/
  • Odpowiedz
@Schnappi jaka wina junglera, po sam pisze że jax pod wieżą stal = op pushowal to jak miał ganknac, pod turret? Z tym fajnym stunem jaxa? A że ich jungler ogarnial to Darek może mieć pretensje tylko do siebie.
  • Odpowiedz