Wpis z mikrobloga

@nynomat To może się poprawię: #!$%@?ć typa który zmienił MD na MD Zero. Fajnie, super że się promuje miej kaloryczne napoje, ale nie za cenę tych bardziej kalorycznych. Jak dla mnie to tracą sporą część rynku
  • Odpowiedz
@gtsaplayer: wszystkie napoje od coli wkrotce beda bez cukru, po prostu czesc krajow oraz wspaniala UE chce (a czsc juz to zrobila)wprowadzic "akcyze" na cukier w napojach bo gupie ludzie nie wiedzo co im skzodzi i musimy ich chronic !
Cola próbuje już przyzwyczajać konsumnta i zrobić manewr zwany ucieczka do przodu.

Ps: np w grecji fusetea juz jest dostepne bez cukru
  • Odpowiedz
@gtsaplayer: " I tak Mtn Dew raz na kilka lat kupowałem" i tu jest pies pogrzebany ludzie tego typu nie sa ich targetem 1000 takich jak ty to jak jeden porzadny student colorzłop więc twoje zdanie dla coli nic nie znaczy :) pij 400 hektolitrow rocznie to moze ich przekonasz :D
  • Odpowiedz
@gtsaplayer: Oczywiscie, cukier tylko w slodyczach okazjonalnie. Oczywiscie grubas z piwnicy wykopowej zrownije niespozywanie cukru z produktami eko, dla niego to ta sama czarna magia xD
  • Odpowiedz
@gtsaplayer: Wiem, dosc malo, ale po #!$%@? spozywac go jeszcze wiecej? XD Pijac kolaszke #!$%@? w siebie okolo 10, #!$%@? DZIESIECIU, kostek cukru. Przeciez to jakis dramat xD Ale #!$%@? #!$%@? smaczniutka kolka MD, mmmmm.
  • Odpowiedz
@RatKing Ale co z tego że 10 kostek cukru? Dla mnie może być nawet 50 i jak mi smakuje to czemu mam rezygnować? Do diety mi daleko, a nadmiar cukru najwyżej spalę ))¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz