Wpis z mikrobloga

Rozpiszę wam jak wygląda szukanie odpowiedniej osoby na #tinder ze strony kogoś kto ma wysokie wymagania.
Próba 40 osób, więcej nie miałem już siły. Może podejdę do tego ponownie
Jakieś 20% kobiet do 23 lat ma opis w miarę sensowny, drugie tyle ma coś co nie ma znaczenia. Rzadko spotykamy się z debilizmem w opisie.

Typowe nie mające znaczenia:
'Aktualnie w miejscu xxx
00' XX to moje miasto
kruci
snap: xxx
rzadko tu wchodze
studentka xxx
"szukam kolegów i koleżanek"'

Przejdźmy do dalszych wywodów, z tych co mają opis [resztą nie warto zadawać sobie uwagi], obrazki z 1-3 słowami liczyłem jako zalążki. Prawidłowy to taki na który bez problemu nawiażesz konwersacje (No kuźwa to powinna być podstawa zakładania profilu i wypad jak nic nie napiszesz). Średni to taki, że niby coś jest, ale z niższej półki. Bardzo prawidłowy to po prostu najwyższy poziom wyrażenia siebie.
Oto jak opisałem opisy przeglądając:

Prawidłowy opis u 1.5/10- gitara, ognisko, ZHP, marzenie + Coldplay, not bad, jak ktoś lubi grubsze to dla niego będzie 8/10
Prawidłowy opis u 5/10 - dużo aktywności, znowu ZHP, wolne chwile, skok ze spadochronem, dzien o 5
Prawidłowy opis u 1.5/10 - również 7-8 dla kogoś kto lubi grubsze, opis jako początek pasty xD
Zalążki opisu u 1.5/10 - jakieś 6 jak ktoś lubi grubsze
Średni opis u 1/10 (opisowy ale już lepsze są zalążki), jak ktoś lubi grubsze to może 4-5.\
Średni opis, 2/10, jak ktoś lubi niskie i z 10kg dodatkowymi to może 5
Bardzo prawidłowy u 3/10, ruda, dużo piegów, komuś by się spodobała, mieszanka takiego Adiego Nowaka i jakiegoś punka.
Prawidłowy opis u 3-4/10, b/u
Średnio-słaby u 6/10 - skład osobowości + inna, dziwna, nienormalna pod koniec.
Zalążek u 8/10 - super generalnie, ale czułbym się źle dopóki Pani włosy nie odrosną

Spotkałem też byłą dziewczynę kumpla:
Bez opisu, 2 razy ją spotkałem i była zbyt dziecinna. Pierwszy profil z połączonym spotify z przyjemnymi artystami, Twenty one pilots, Coldplay, Arctic Monkeys, Cage The Elephant i coś tam jeszcze, 6.99/10 i pewnie dałbym w prawo gdyby nie fakt wyżej.

Like nr 1: 6/10, ze zdjęć #!$%@? ale opis prawidłowy, połączenie elementów intro i ekstrawertyzmu, wiele ulubionych czynności, jest sporo możliwości rozpoczęcia nie drętwej konwersacji, odwrócone 8 x więcej niż "00' "miasto #!$%@?"
Like nr 2: Miła, sympatyczna rozważna, medycyna, chęć pomocy w Afryce, wiele pasji, bardzo ładna i kręcone włosy <3 8.5/10 - Ta Pani ma bardzo prawidłowy opis.

Zaobserwowałem, że jest sporo młodych, wystarczająco brzydkich dziewczyn z artystycznymi hobby (instrumenty najczęściej)
Wnioski dla samego siebie? Choć to za mało prób to nie jest to pierwszy raz na tinder i wiem, że aktualnie mam małe szanse na skuteczny związek z ładną, interesującą i zgrabną Panią gdyż jest ich deficyt na rynku. W tej sytuacji należałoby podnieść kwalifikacje, do tego potrzeba pieniędzy, a to dopiero za minimum 2 lata :D

A teraz o tym jak nie tworzyć opisów:

"Montuje klamki w drzwiach obrotowych, zgrałam na dyskietkę cały internet, policzyłam 5 razy do nieskończoności, >nauczyłam kamień być twardym".

Albo nie kminię wyższego poziomu humoru, albo to jakaś debilka. 2/10
Druga:

"Wytatuowałam sobie pingwina, przebij to" 2/10


Trochę wyszedł #qualitycontent z elementami płytkości ale takie jest życie na tym świecie, a ludzie są spasieni jak świnie.
#tinder #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 9
@Idesiku_Nago: A zawołam, dodałbym zdjęcia jak wyglądają w rzeczywistości te "oceny" (z reguły tak nie uprzedmiotawiam), ale nie chciałbym żeby moja lokalizacja, nawet przybliżona się wydała.

@Polkopsky: To miała być analiza pod coś więcej niż jednorazówka, której użyjesz kilka razy.
@Lazzur: To nie eksperyment, to za dużo wolnego czasu w tej chwili. Po prostu przeglądając uznałem, że sam bym chciał znać przybliżone dane statystyczne nt. tego co zostało wolne.
Mogłem jeszcze odnotować przypadki skrajnej patologii, wrzucania zdjęć z papierosami i alko przez 18 letnie Panie lekkich obyczajów, taki skrajny to był chyba 1. Bardzo ładna dziewczyna