Wpis z mikrobloga

Znacie jakieś fajne miejscówki po których można połazić, pozwiedzać i napić się piwa? chodzi mi o jakieś opuszczone tereny zielone, po kopalniane czy coś w tym stylu, tylko by prócz kamieni, drzew i trawska było coś ciekawego - jakieś wzniesienia, ruiny czy po prostu ładne widoki? #katowice #bedzin #sosnowiec #czeladz #dabrowagornicza #slask
Pobierz SiemkaKtoPeeL - Znacie jakieś fajne miejscówki po których można połazić, pozwiedzać i...
źródło: comment_pevnIHdwLgoxqGq7npLAGAk4Mi2LrvR5.jpg
  • 24
@SiemkaKtoPeeL: jak Śląsk to cały teren Jury. A ogólnie najbliżej Będzina i Dąbrowy w Niegowonicach są skałki Niegowonickie (albo czasami nazywają je Kromołowskie). Las w okolicach Ząbkowic I Łęki jest sam w sobie klimatyczny ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cała Łęka z tymi swoimi polami. W Tucznawie jest fabryka NGK Ceramics - w nocy z okolicznych pól wygląda oszałamiające bo jest świetnie oświetlona. W Będzinie obok zamku: Skała
@SiemkaKtoPeeL ok, dzieki:) Bylem tam z 10 lat temu ale ten maly plotek mnie urzekl! Od siebie polecę wieze cisnien w Szopienicach przy torach obok takiego starego dworca kolejowego, ktory tez ma swoj klimat. Pustynia Bledowska, Park w Kazimierzu Gorniczym, Cementownia Bedzin, Nikiszowiec