Wpis z mikrobloga

Mireczki kochane spod tagu #watchboners poratujcie rada mnie biedna nieznajaca sie :(
Chce kupic zegarek na prezent dla eleganckiego pana, tzn musi pasowac do garnituru itd. Myslalam o czyms klasycznym i prostym na czarnym skorzanym pasku najchetniej z granatowa/niebieska tarcza. Problemem jest ograniczony studencki budzet czyli do max 800 zł (,) ale to nadal dla mnie kupa forsy i nie chce wybrac dziadostwa :/ jakby mile mireczki cos doradzili i rzucili godnymi uwagi firmami/konkretnymi modelami to bym byla bardzo wdzieczna ()
  • 23
  • Odpowiedz
@PolskiWiejskiChad: Nie strasz aż tak ;)

@ZagubionaOwca: Po prostu zwróć uwagę na estetykę zegarka, bo o to tutaj chodzi @PolskiWiejskiChad. Klasyczny elegancki zegarek to zegarek prosty, bez dodatków, przejaśnień, komplikacji (dodatków na tarczy) i tak dalej. Im więcej tego typu bajerów, tym dalej od "garniturowca".

Pamiętaj też o rozmiarze na nadgarstku, aby zegarek nie był zbyt gruby i aby jego pasek był odpowiedniego koloru (a najlepiej to zmień go
  • Odpowiedz
zobacz na Czas Gentlemanów, tam Łukasz Kielban opowiada


@PolskiWiejskiChad: ...głupoty. Albo inaczej: ten kanał to takie pierdu pierdu, w każdym z poruszanych tematów lepiej spytać ludzi mających coś właściwego do powiedzenia. Widziałem m.in. odcinek o zegarkach właśnie i perfumach i postoję, ogólnie wygląda to tak, jakby gość sam przeczytał podobnie beztreściwy poradnik w necie i zabrał się za doradzanie innym.

@ZagubionaOwca: Ważna kwestia: kwarc czy automat?
  • Odpowiedz
Ogolnie przeczytalam juz mnostwo na temat tego ze bez #!$%@? na tarczy, ze koperta odpowiednio cienka zeby pod mankiet koszuli sie schowac mogła, jesli chodzi o wyglad to wiem czego szukam tylko zupelnoe nie wiem jakie firmy watro brac pod uwage w takim skromnym przedziale cenowym :/
  • Odpowiedz
@niedlapsa: No ja też, dlatego pisałem, że dla kogoś kto nie siedzi w temacie zegarków. Pamiętam jak dostałem pierwszego Atlantica Worldmastera w automacie, to moje pierwsze pytanie na forum zegarkowym brzmiało "ile będzie się spóźniał i czy bardzo będzie się psuł" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz