Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak duże dzieci masz, ale Mondeo mk5 Titanium X kombi - w bagażniku 2 złożone wózki mieścisz spokojnie, do tego jak się postarasz 2 duże torby podróżne i parę szpargałów, na tylnej kanapie 2 foteliki i jest miejsce że sam nie musisz dosuwać się do kierownicy :)
@budus2 , fakt mało napisałem. Z wymagań to tak: automat, duży bagażnik, duży podłokietnik;), klekot >150hp. Chyba raczej kombi niż suv bo lubię zakręty, ale w sumie nie jeździłem suvem wiēc nie wiem.
@oblesnygrubas: Ja polecam Superba :D Za 170k dostaniesz 200KM z zajebistym wyposażeniem. Chociaz nowa Mazda 6 też ładnei się prezentuje i prowadzi, jednak troche za słabe silniki jak dla mnie i automat się dziwnie wolno zbiera..
Do pracy mam 30km, połowa po trasie. Poza tym robię 2x w miesiącu po 500km w weekendy.
Edit:
Oglądałem ostatnio nowego Focusa, ma wielki bagażnik ale dali do niego chyba jakiś strasznie mulowaty automat. Poniżej mojego budżetu miałbym wszystko co można tam mieć.
@oblesnygrubas: No to nadal jestem za mondeo mk5 kombi, do tego silnik TDCi 210 KM Twin-Turbo lub 200 kM i skrzynia PowerShift - będzie Pan zadowolony - miejsca #!$%@?... ewentualnie superba co polecał kolega wyżej też w nim siedzałem :)

Jeżeli masz 2 dzieci, lubisz szybciej na zakrętach to tylko kombi z min 150 km spośród tych 2 aut