Wpis z mikrobloga

Jak kiedys wygladalo zarabianie jak nie bylo sbc? Monety za mecze byly podstawa budzetu na budowanie skladu? Nie bylo DR i LW, czyli pewnie wszyscy grali slabo oplacane sezony ;) chcialoby sie jakiemus weteranowi #fut opisac, jak kiedys sobie gracze radzili i jaki mialo to wplyw na sklady wlasne i rywali oraz gameplay? #fifa #fifa19
  • 15
@Veyn: w Fifie 14, to większość graczy kupowała coinsy, bo były mega tanie i EA nie banowało.

Natomiast w Fifie 15 i 16 robiłem masę coinsów na grywalnych, srebrnych kartach. Leciałem po kolei ligami i licytowałem te bardziej opłacalne karty.
@Veyn: Były jeszcze turnieje online do grania, i jak ktoś wyżej napisał - w fifie 14 był moment ze 1mln coins kosztował ~20 zł xD kupowałem jak szalony na Allegro i otwierałem z kumplem paczki, nie wiem ile paczek otworzyłem ale setki xD to były czasy, oczywiście nigdy nic nie wypadło, poza TOTS Mane, który w fifie 16 lub 15 bodajże zszedł za minimalna i to z problemami xD
@Veyn: I za czasów świetności jeśli chodzi o przelewanie monet popularny był jeszcze jeden sposób - z rynku znikały wszystkie brązowe karty wystawiane po 200 na kup teraz. Wystarczyło otwierać zwykle brązowe paczki za 400 w której było przeważnie 3 piłkarzy co już dawało 200 monet zysku w chwile, czasem wypadało 5 piłkarzy wiec 600 profit. Robiłem tak dziesiątki tysięcy monet dziennie, tylko nie oamietam która to była fifa - strzelam
@Rafixo: @Veyn: dawniej nie liczyl sie sklad. Liczylo sie, aby pilkarze posiadali cechy dominujace, ktore sa OP w danej fifie. I dlatego w takiej fifie 15, gdzie liczyl sie pace ze skladem z takim Eminike, Doumbia oraz Ibarbo mozna bylo grac jak rowny z rownym z ludzmi ze skladami wartymi 4kk. Dodatkowo dawniej nie bylo widelek i mozna bylo latwo handlowac oraz jak inni mowia - mozliwosc kupowania coinsow.