Wpis z mikrobloga

to dobry wybór na pierwszy samochód do 5k cebulionów?

@Chudzinx: pamiętaj, by sobie do kosztów samochodu przygotować sobie pieniądze na OC, które na początku jest bardzo wysokie (w stosunku do tego, co będziesz płacił parę lat później).

A tak swoją drogą, to samochód za 5k na pierwszy pojazd, to bardzo dobra cena.
@Chudzinx: Mam taką od 5 lat, właśnie na pierwszy samochód i praktycznie bezawaryjny. Drobne naprawy można przeprowadzać samemu. Bardzo ekonomiczny i tanie OC. Tylko uważaj na rdzę w okolicach zderzaka.
Mam, też jako pierwszy samochód. Chwalę sobie, ładne przyspieszenie jak na silnik, fajne wyposażenie jak na rok produkcji i kasiure. Mam ją od lutego 2018 jak narazie wymieniłem tylko rozrząd z wiadomego powodu a co za tym poszło od razu pompę wody. Łącznie doinwestowałem 700zł. Oc płace 720zł co pół roku. Mój błąd bo kupiłem dzień przed końcem i ceny strasznie mi poszły w górę a samochód jest na tatę. W razie
@Chudzinx: Jeździłem 6 lat. Najbardziej #!$%@? pozycja za kierownicą bo siedzisz jak na krześle w kuchni. immobilizer mi #!$%@?ło ze 3 razy w czym raz wróciłem lawetą bo ni chu chu nie odpalisz. Jeśli nie był garażowany to pewnie progi i błotniki zarudziałe. Poza tym to tani w utrzymaniu transport z punktu A do punktu B, największym plusem dla Ciebie będzie zapewne gaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@Chudzinx: Weź się nie wygłupiaj, jak na 1 auto to tylko seicento 1.1 w gazie. Możesz się ścigać z każdym i tak go zrobisz. Jak #!$%@? pół auta to sobie kupisz to pół za 400zl. Jak ktoś ci rzuci 5zl na paliwo to pojeździsz do świąt. Możesz tam zamontować tube i zrobić auto melanżu. Rozkrecisz go i skręcisz tylko krzyżakiem. W razie holowania możesz przyczepić rower. Same plusy nie ma co