Wpis z mikrobloga

Dostałem bana od EA na wszystkie fify, skazali mnie za to samo po 4 dniach, tylko, że wyrok inny. Zachowali się jak kobieta, której odpływa krew z mózgu.
Pewnie na #fut mało osób to będzie wiedzieć, więc powiem wam, że w prawie każdego kraju jest coś takiego jak ochrona przed podwójnym skazaniem za to samo w tym samym czasie. Po angielsku nazywa się to double jeopardy. Pozwoliłem sobie zatem jakoś zawalczyć gdyż jawnie łamane jest tu prawo, również kanadyjskie.
Napisałem odwołanie tak oto brzmiące
Link do notatki, spoiler się krzaczył z tyloma akapitami
Dołączyłem również jpg jak niżej.
Ciekawi mnie jak postąpią, pewnie dostanę jakiś gotowy tekst, że przepraszamy ale zostałeś zbanowany prawidłowo i już zapłaciłeś więc mamy #!$%@? xD.

#fut #prawo #ubsimon3d
Simon3D - Dostałem bana od EA na wszystkie fify, skazali mnie za to samo po 4 dniach,...

źródło: comment_OghLDkDUBhlJP9CMseszy6UsMCBaJFqW.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
@SkarlaXD:
To jest właśnie za to samo, inne słowa ale za to samo "wykryliśmy przypadki używania"-"używano". Jak to się czymś różni...
Nie jest to recydywa. Nie mogłem używać tego programu skoro zbanowali mnie na mobilne aplikacje.
Co do dalszej treści to powiedziałbym w takim razie, że umowa nie jest skonstruowana do końca poprawnie, a co wtedy zrobić jak nie znaleźć rozwiązania w prawie pod którym umowa została podpisana?
  • Odpowiedz
Wykryliśmy przypadki używania - kiedyś, niedawno, kilka dni temu, przed chwilą.
Używano - kiedyś, niedawno, kilka dni temu, przed chwilą.
Tak, zdecydowanie się niczym nie różni

@Greensy: Gdyby w pierwszej kolejności poszedł perm to bym miał to gdzieś, ale w tym wypadku czułem się już ukarany. Nie widzisz do czego zmierzam? Potrafisz wśród moich wypowiedzi znaleźć tylko roszczenia i nie widzisz o co mi naprawdę chodzi.
  • Odpowiedz
@Simon3D Jest coś takiego jak lista klauzul niedozwolonych https://www.uokik.gov.pl/rejestr_klauzul_niedozwolonych2.php
możesz próbować zgłosić się do rzecznika...
Ale gwarantuje Ci, że nie złamano tutaj żadnego z twoich praw to zwykła umowa, a nie wyrok sądowy ( do którego odnosi się powyższa zasada). Zgodziłeś się na nią, potem złamałeś warunki i druga strona umowy ma możliwość karać cię w ramach umowy i na warunkach ustalonych w umowie tak długo jak umowa obowiązuje. W grę wchodzi
  • Odpowiedz
@Simon3D: Ty serio #!$%@? myślisz że kodeks karny tutaj działa? xDDD Poszukaj w regulaminie, znajdziesz gdzieś że konto należy do EA i jedynie je tobie wypożycza, w związku z czym mają prawo ci je usunąć bądź zablokować bez podawania powodu. Proszę, oszczędziłem ci czasu, już nie musisz czekać aż ci tam ich support mordę zamknie, tylko możesz zamknąć ją od razu.
  • Odpowiedz
@docent_kutz: Znalazłem, mogą zrobić tyle co w regulaminie. A tam jest napisane, że mogą ograniczyć lub zablokować funkcjonalność konta. No i dalej idziemy, że wciąż nie ma tam nic o zmianie kary na inną czy ukaraniu drugi raz za to samo jak kto woli.
@MikelThief: No to przeczytaj regulamin i powiedz mi gdzie jest napsiane, że mogą zmienić karę na inną czy ukaraniu drugi raz za...
@milek86: Dziękuję, na
  • Odpowiedz
@cincin27: te same ale nie te same w tym samym czasie, tylko za te same później (kiedy się nie opamietasz)
Przypominam że po ograniczeniu marketu nie mogłem używać bota.
  • Odpowiedz