Wpis z mikrobloga

@ScaRRyMaN: Auto cywilne, bez opon terenowych, standardowe zawieszenie, nie podnoszone. Ale zwrócę uwagę. Co do ramy, gnije ona? Wydawałoby się, że jest to pancerny materiał.
  • Odpowiedz
@anthoris: szczególnie tanie jimiaki nie mają ramy. Brzydkie auta (porysowane, poobijane) ale ze zdrową ramą są droższe od tych ładnych ale z "końcówką" ramy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@SeaWeasel 15k. Tani samochód w utrzymaniu tak patrzę. Rozrząd śmieszne pieniądze i dlatego się nim zainteresowałem. Pali sporo, w terenie jeździć nie będę, tylko krótkie trasy 10 km, ale fajne małe auto na dwie osoby.
  • Odpowiedz
@anthoris: Jamnik nie jest tani w utrzymaniu w porównaniu z każdą osobówką. Rdza jest wszędzie, jeżeli rama jest upaćkana jakimś barankiem, odpuść takie auto odrazu, pierwsza rzezcz to sprawdź podłogę w bagażniku u mnie w 2004r dziury jak pięść, wycieki z mostów, usczelnienia półosi, stan przegubów kulowych, reduktor do 2005 był pancerny potem na łańcuchu, jeżeli jest gaz to luzy zaworowe.
  • Odpowiedz
  • 0
@SeaWeasel ok dzięki. Tego się nie spodziewałem. Myślałem że rdza jest problemem ale tu to katastrofa. Mazda tak nierdzewnej z tego wniosek.
Może Twój był mocno eksploatowany w terenie i takie problemy? Co do samochodów 4x4 nie znam się, tylko osobówkami jeżdżę.
  • Odpowiedz