Wpis z mikrobloga

@Patry45: Ja zadzwoniłem na infolinię i dostałem informacji że moja gra widnieje w systemie jako "gotowa do wysyłki". Jednak pan nie mógł potwierdzić czy zostało wysłane czy nie, zapewniał tylko że jutro na pewno będzie.
@Kakaladze: miałem nadzieję, że odbiorę dzisiaj w xkomie Szczecin. Powiedziano mi że dostawę maja dopiero jutro. Ciekawe czy faktycznie w ogóle będzie w niej moje zamówienie bo coś średnio pewny jestem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FeC7800: Zadzwoń na infolinie, mi tam miły pan udzielił informacji że moje zamówienie jest już spakowane i jutro na pewno będzie.

@Rafi5451: Ogólnie wielka szkoda, bo informowali w opisie produktu że będzie na premierę i liczyłem że dzisiaj trochę pogram. No ale i tak mam to Spyro taniej bo za 129zł, to jeden dzień mogę poczekać.
@Kakaladze: Szkoda, bo też bardzo liczyłem, że na premierę będzie tak jak zapewniali na stronie. Z RDR2 wywiązali się świetnie, a tutaj coś niestety nie wyszło. Też zamówiłem w tej samej cenie co ty, dlatego jakoś przeboleje i przeczekam ten jeden dzień, bo RDR2 jeszcze nie skończona ;).
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kakaladze: ja zamawialem 01.11 i to w cenie takiej że wszyscy mają identyczną. Siostra zamawiała gdzie indziej i ma już do odbioru ()
Bardzo przepraszamy za powstałą sytuację. Jeżeli nie jesteście pewni, kiedy otrzymacie swoje zamówienia, to bardzo prosimy o przesłanie nam w wiadomościach prywatnych numerów zamówień. Sprawdzimy to dokładnie