Wpis z mikrobloga

@cypherpunkbtc: transakcja by polegała na wysyłce krypto na bitbaya i tam sprzedaży, bo kurs może jebnąć w ciągu 10 sekund, a stablecoin to stablecoin :D tether wydaje się być coraz bardziej rozsadniejszym wyborem :D

Pozostaje wybranie waluty z BitBaya i szybka sprzedaż od razu na giełdzie.

Niby fajnie przyjmować w krypto, ale fluktuacje kursu są masakryczne czasami. Najlepiej jak by @Bitbay wprowadził stablecoina np USDC albo PAX.
@Negatyf: czyli jednak Cyber ma rację, przetrwa tylko stablecoin xD
bo tylko on ma użyteczność hehe
przecież eth leciało zawsze szybko na giełdę, kiedyś aż się zdziwiłem jak szybko, bo byłem przyzwyczajony do powolnego btc :)
W chwili obecnej nie planujemy wdrożenia stablecoina natomiast dziękujemy za sugestię, cenimy sobie uwagi naszych użytkowników odnośnie wszystkich dostępnych opcji na naszej platformie i z pewnością będziemy mieć to na uwadze w przyszłości.
@access_denied: Chodzi o UNL czyli polecaną listę nodow... Ciężko żeby ta lista nie była kontrolowana przez Ripple, skoro jest tworzona przez nich ... Każdy z nodow może tworzyć swoją listę użytkowników sieci do których ma zaufanie... Teoretycznie też mógłbyś stworzyć listę i była by ona centralnie zarządzana przez ciebie.... No chyba że zrobili by blokczajnowa ankietę na wykop to wtedy była by decentralizacja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Negatyf

Jest możliwość wystawienia oferty - korzystając z tej opcji sam ustalasz kurs po jakim mają zostać zrealizowane Twoje oferty kupna lub sprzedaży wybranej kryptowaluty. Twoja oferta zostanie dodana do tabeli ofert na naszej giełdzie i w momencie jej realizacji masz pewność, że transakcja zostanie wykonana zgodnie z ofertą jaka została przez Ciebie wystawiona.
@Bitbay Wyjaśnię dokładniej. Kupujący wysyła XRP do mnie na portfel na BitBay. Chce, żeby zostało od razu sprzedane tuż po otrzymaniu bez mojej ingerencji.
@Negatyf Rozumiem, aktualnie nie ma takiej opcji na naszej platformie, jednak dziękujemy za cenną uwagę, którą również weźmiemy to pod uwagę w przyszłości :)
to napisz jaka waluta obecnie służy do przesyłu pieniądza, którego można wymienić na fiata ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Negatyf: Bitcoin, przesłany przez LN na giełdy, już są pierwsze które to oferują.