Wpis z mikrobloga

@MajaGraja No nie wiem, mirki: "nie chcę żeby mnie zdradzała, chcę żeby mnie kochała żeby relacja nie była jednostronna, chcę żeby dobrze wyglądała" To są twoim zdaniem wygórowane wymagania? To, że opisują swoje jakieś ideały, np. żeby grała z nim w gry to inna kwestia, bo to nie są wymagania tylko wymarzona kobieta. To, że oni mają mało do zaoferowania to inna historia.
@NukeOps: wyzywanie wszystkich kobiet dziwkami i sugerowanie niebieskim, którym udało się w związku ze mają bolca na boku nie jest miłe.

Na poprzednim koncie jakiś Mirek z tagu przegryw wstawił swoje zdjęcie z prośbą o ocenę, twierdził że jest brzydki i sobie nie radzi. Doradziłam mu pewne zmiany w wyglądzie, których posłuchał(zmiana okularów, fryzury i zapuszczenie brody) po czym znowu wstawił zdjęcie i mocno zapunktował wtedy w górę według opinii innych.
@MajaGraja: ta, charakter ( ͡° ͜ʖ ͡°) przede wszystkim wybieracie takiego mężczyznę, przy którym czujecie się bezpiecznie - to podstawa. Każdy z nas, ja i Ty, mamy błyskawiczne mechanizmy oceny drugiej osoby pod kątem doboru genowego. Po prostu Twój facet jest dla Ciebie najlepszym wyborem, wiesz, że jeśli założysz z nim rodzinę i będziecie mieli dzieci, to będzie to coś solidnego. Nie oszukujmy się, kobiety patrzą na
@MajaGraja: doprecyzuje, bo chyba są pewne nieścisłości - charakter jest jedną z składowych, które stanowią o dobrym kandydacie/partnerze. To coś, co w dużej mierze stanowi o zaradności mężczyzny. Tego czy ma jaja, czy umie ryzykować i żyć po swojemu - wbrew temu co mówią inni, czy wbrew obecnym trendom i gadającym głowom.
Każdy z nas patrzy też na fizyczność. To, czy dana osoba nam się podoba, jest chyba najlepszym przykładem tego,
@Defter: poznając niebieskiego najpierw poznałam jego charakter i zainteresowania bo poznaliśmy się w sieci, a dokładniej w grze. Potem gdy doszło do pierwszego spotkania zobaczyłam go, typowego nerda z lekka nadwagą.ale rozmowa niesamowicie się nam ciągnęła, a jego empatia i miłość do zwierząt mocno mnie przyciągała. Wiedziałam również o tym że ma nerwicę, niedoczynność tarczycy no i trudną przeszłość. Ale najważniejsze były dla mnie warunki takie że nie pali, jest szczery