Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 28
Właśnie obejrzałem reportaż interwencji w Polsacie. To co usłyszałem wprawiło mnie w szok. Otóż dzieci muszą iść na busa ok. 1 km po asfaltowej krętej drodze pod górkę. Dzieci mówią, że boją się iść drogą (swoją drogą to ładnie wyuczony tekst), bo ciemno i takie tam. I zły wójt nie chce się zgodzić, żeby bus podjeżdżał pod jej dom, bo jak twierdzi matka, mści się na niej za jakąś sprawę. U mnie we wsi idą po nieoświetlonej drodze 2 km na przystanek, a w okolicznych wsiach jest więcej takich przykładów i nikomu to nie przeszkadza. A tutaj madka przychodzi z kamerami do wójta i krzyczy na niego przed kamerami. Czy tylko ja tutaj widzę patologię? #patologiazewsi #reportaz #madki
  • 5
@pepek614: jeśli te dzieciaki już miesiąc nie chodzą do szkoły to powinny się tym zająć jakieś służby bo z tego co mi wiadomo to gowniaki musza przed ukończeniem 18 roku życia musza chodzić do szkoły bo rodzice będą odpowiadać karnie
@pepek614:

Czy tylko ja tutaj widzę patologię?

Hmmm...

Otóż dzieci muszą iść na busa ok. 1 km po asfaltowej krętej drodze pod górkę.

Nie. Brak światła to rzeczywiście problem, ale od czego są latarki. Są inni mieszkańcy, niech się skrzykną, żeby oświetlenie było, z czego skorzystają wszyscy. Reszta jest zbyteczna.