Wpis z mikrobloga

@Jah00:

Tak jak cała budżetówka.

Nie tak samo, bo budżetówka przynajmniej z założenia to polskie urzędy i polscy pracownicy. Watykanistom powinien płacić watykan, albo powinni utrzymywać się z datków, nie pieniędzy podatników.

Szkoła zawsze będzie indoktrynować póki wspólny program zatwierdza minister.


Poproszę o przykłady indoktrynacji w szkole. Na matematyce, biologii, fizyce i tak dalej nigdy nie byłem indoktrynowany i nikt mnie nie straszył, że jak w to nie będę wierzył to
@Jah00: Pisałem wiele razy dlaczego jestem antyklerykałem i dlaczego jestem za usunięciem wszelkich form zorganizowanej religii z życia publicznego.

Dziś Kościół jest w kryzysie i ma wiele problemów, ale to nie powód by go za wszelką cenę zwalczać, bo niestety nie ma go czym zastąpić, a brak kościoła może tylko pogłębić demoralizację i zezwierzęcenie.


Kolejny oszołom. Wiesz że jak wyleczysz się ze wszy, to automatycznie na ich miejsce nie wskakują pchły?
@Ipsy: kiedyś tolerowałem pisanie głupot w kółko, teraz jak ktoś pisze kolejny raz identyczny komentarz i myśli że powtarzając te same kłamstwa coś osiągnie, to już mnie szlag trafia. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Teksty takie jak "za dużo tvn" czy "nagonka na kościół" czy powtarzanie o spisku lewaków, z miejsca są sygnałem że ktoś jest idiotą.