Wpis z mikrobloga

Ponowownie #neuropa i #antykapitalizm rozsiewa #fakenews, ja się pytam gdzie te czarne słońca skoro 3/4 symboli to pogańskie(w tym jeden którego nie rozpoznałem to też jakis sloneczny symbol pogański) i katolickie a czarnego słońca jak nie było tak nie ma. Zamiast chwalić się brakiem wiedzy to polecam poczytac sobie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #4konserwy
Satan696 - Ponowownie #neuropa i #antykapitalizm rozsiewa #fakenews, ja się pytam gdz...

źródło: comment_PSuKmwTDysyHEaA4CkLy9oz7jwGCP0Kv.jpg

Pobierz
  • 11
@Satan696 https://youtu.be/NnMviQwFWOo - Graveland - Biale Bestie Swaroga.

Członkowie Gravelandu są pozapisywani w organizacji Blood and Honour oraz wydali split z Honorem.

Nie od dziś wiadomo, że neofaszyści zagrabiają pogańskie symbole (nawet runy nordyckie), wiec struganie tutaj chochoła, że to symbol pogański ktory znalazl sie akurat na MN, akurat przy ludziach z Forza Nuova i ONR xD to tak jak struganie Chochołów, że swastyki na MN to symbol szczęścia
@Satan696: Dla pewności jestem centrystą ale wszystkie te symbole są uznawane za swastykę. Ale moim skromnym zdaniem to niepotrzebne zaśmiecanie środowisk patriotycznymi takimi swastykami... po #!$%@? to ?
@Satan696: Przez nikogo. Po prostu to jest swastyka(nie chodzi mi o znaczek austryjackiego malarza a o definicje swastyki). Historia pokazuję że ruchy neonazistowskie i neofaszystowskie (np. wyżej wymienione czarne słońce) lubią chować się pod swastykami więc nie powinna nikogo dziwić krytyka. Pod-względem prawnym jest to legalne lecz z morlanego punktu nie wypada żeby takie swastyki brały udział w marszu niepodległości bo być stanowią reklame ugrupowań politycznych neonazistowskich, neofaszystowskich a patrząc że