Wpis z mikrobloga

Ulane Bingo odcinek 4. Znowu było blisko! Zaczynam odnosić wrażenie że #kieleckiulaniec czyta tag i mnie trolluje XD


audycja zawiera lokowanie produktu- transmiter podłączony "zobaczymy" jak to działa. Tak Bebzunie, raczej zobaczymy ile hajsu przytuliłeś za reklamę. Xiaomi na konkurs oczywiście też za własne pieniądze zakupione, bo przecież nie w ramach współpracy...
Przemyślenia z prusaka- must have
Cytryna- była
Dystans- "Nie przesadzaj, z rozsądkiem. Zostaniesz grubaskiem, takim jak ja." To uczucie kiedy nawet w wypowiedzianych żartach czuć że go piecze odbyt XD
#mocnyvlog
źródło: comment_5MzrtKcNPuwgPT1f6YVvZFnRL3APQFIo.jpg
  • 6
@Alex_mski: ale wbrew pozorom takie teksty za często się nie pojawiają, a przynajmniej nie tak często jak teksty które są na planszy. Mówię to jako wierny [anty]fan. Oczywiście, jeżeli bingo będzie trafiane permanentnie, to rozszerzę wersję (do tego potrzebuję jeszcze 8-9 haseł, wersja 5x5 lub 5x5 z mordą Bebzuna na środku). Jak na razie bingo nie zostało trafione ani raz, dlatego nie chcę go rozszerzać.
@LordBadmigthonIII pomyślę o tym. PS. to
@PatoPaczacz: nabyte drogą kupna pojawia się za każdym razem jak coś kupuje, test organoleptyczny i/lub biorę na warsztat za każdym razem jak dostaje coś na testy, zawodnik się pojawia zawsze jak je burgerki xD czyli bardzo czesto
@Alex_mski: Tak jak napisałem- jak bingo będzie trafiane bardzo często i poczuję że zrobiło się za łatwo, to dodam. Teksty które napisałeś są charakterystyczne, ale wbrew pozorom tak często nie występują. Żeby nie być gołosłownym, w tym odcinku tekst "biorę na warsztat" nie pojawił się ani razu, pomimo że miał trzy rzeczy- adapter, kłódki i Xiaomi